Sayfa 436/1030 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Asgari ücretliler, ististanalar haric. Hoyrat yaşar, günü yaşarlar..Eğitim gibi uzun vadeli planlar hiç hoşlarına gitmez..

Ama ülkeyi kalkındıran emek gücü de onlardan geliyor...

Yani artıları ve eksileri var.

Bence yöneticiler problemli. Herşey dönüp dolaşıp oraya geliyor.
    Ülkeyi kalkındıran sadece ve sadece o ülkenin vasıflı beyin gücüdür.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Borsa 150 bin olur mu

3. Çok merak ediyorum yarın USD 5,50 olsa iğneden ipliğe bir çok sektörde anlamlı yada anlamsız yapılan zamlardan ne kadarı geri gelecektir ? Bence bizim ülkemizde ticari ürünlerde fiyat artışları çok hızlı inişleri de tam tersi olurken; finansal enstrümanlar da bu olayın tam tersini görmekteyiz.

4. Arkadaşlar,
    burgan güldüren kullananlara bir sorum var. geçen hafta 25'den bağladık bugün 26.5 olmuş günlük faiz. güldüren hesap yeni faizi otomatikmen yansıtıyormu yoksa hoşgeldin süresi bitene kadar 25 mi olmak zorunda. Öyleyse kötü tufaya geldik demektir.

teşekkürler herkese...

5. Forumdaşlar şunu unutmayın, banka size faizler %40'a çıkmışken ben %12'den bağlıyorum dese ve siz bunu kabul etseniz sizin faiziniz ne yazık ki %12 olur.

Ne kadar fazla kişi piyasa faizinden bu denli kopmayı kabul ederse piyasa faizi de bundan orta vadede o kadar etkilenebilir.

Faiz aldığınız riskin karşılığıdır. Aldığınız bu riski sakın ha sakın *ucuza* satmayın.

Zira kısa vadede de sizden ucuza alınmış olan bu risk , çok daha pahalıya bir başkasına satılacak.

Hakkınızı arayın.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by hophop Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,
    burgan güldüren kullananlara bir sorum var. geçen hafta 25'den bağladık bugün 26.5 olmuş günlük faiz. güldüren hesap yeni faizi otomatikmen yansıtıyormu yoksa hoşgeldin süresi bitene kadar 25 mi olmak zorunda. Öyleyse kötü tufaya geldik demektir.

teşekkürler herkese...
    Bu hesabı bilmiyorum ama günlük faizli hesaplarda artış sonraki gün yansıtılır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by hophop Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

teşekkürler herkese...
    Hangi orandan açtıysanız, aynen devam. Tufaya gelmişsiniz.
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar şunu unutmayın, banka size faizler %40'a çıkmışken ben %12'den bağlıyorum dese ve siz bunu kabul etseniz sizin faiziniz ne yazık ki %12 olur.

Ne kadar fazla kişi piyasa faizinden bu denli kopmayı kabul ederse piyasa faizi de bundan orta vadede o kadar etkilenebilir.

Faiz aldığınız riskin karşılığıdır. Aldığınız bu riski sakın ha sakın *ucuza* satmayın.

Zira kısa vadede de sizden ucuza alınmış olan bu risk , çok daha pahalıya bir başkasına satılacak.

Hakkınızı arayın.
    Evet sana katılıyorum. Bu tür bir algı daha sonra sonuçlar doğurabilir. Böyle bir psikoloji ile pazarlıktan ödün vermeyelim.

Sayfa 436/1030 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •