Sayfa 440/670 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. bu hesabı görüpte parası olmayan olduğu gibi bu hesabı göremeyen paralı borsacılar da mevcuttur herkes gördüğü kadardır
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. By Ben , bilgilendirmelerin için teşekkürler. Bakalım zaman içinde keşfedilecek mi
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3. keşfedemeyenlere üzülecek halim yok)))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

4. Aynen, sabır zor işş
    Şimdi önümüzde ki olası gelişmeler öncelikle Alman makamları onayı , para kasaya girdikten sonra yönetimin parayı nasıl değerlendireceği, Oswe nin kalan kısmı ile ilgili planlar. vb..

5.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    keşfedemeyenlere üzülecek halim yok)))))
    Hep BEN, hep BEN içi kaçmış çoktan byben 🤣

6.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Hep BEN, hep BEN içi kaçmış çoktan byben ��
    Sızlanma, iyi olur inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    kimsenin bir cacık bildiği yok)))) Avni Çelik-Ahmet Çelik-Hüseyin Altaş-HA Real Estate GmbH nin %22,71 hissesi bizde emaneten bulunduğu için servetin deks hisse oranı %77.29 olup oswe de sahip olduğu hisse oranı % 77.29*%94= %72,6526 OLUP %72.6526*177 MİL EURO =128.595.000 EURO OLMAKTADIR. HESAPLAMAYI DÜZGÜN YAPALIM.ayrıca twitterda yorum yapan ve çağrı bekleyen şapşik borsacılarada gülmeden geçmediğimi de belirtmiş olayım. vergi ödemesi konusunda alıcı ile özel bir anlaşması yoksa alım satım ve değer artış vergileri dahil %15 gibi bir vergi ödemesi sözkonusu olacaktır. almanya vergi oranlarını kısmi araştırma imkanım oldu.(vergi oranı daha yüksek olursa hesap rakamı değişebilir)
    ayrılma hakkı fiyatı var diye aldık ,tebliğ de değiştiği için aldık
    Ayrılma Hakkı Fiyatı
    SPKn’nda yapılan değişiklik ile ayrılma hakkına konu payların Kurulca belirlenecek esaslara göre adil bir bedel üzerinden satın alınması hükme bağlanmıştır. Bu kapsamda payları borsada işlem gören ortaklıklarda ayrılma hakkı kullanım fiyatı, SPKn’nun 27’nci maddesi ve II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği ile düzenlenen adil bedel esasına paralel olarak;
    İşlemin kamuya açıklandığı tarihten önceki son altı ay, bir yıl ve beş yıl içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlarının ortalaması,
    Anılan tarihten önceki bir yıl içinde zorunlu pay alım teklifi yapılmış ise bu fiyat,
    Her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel
    karşılaştırılarak bulunan en yüksek bedel olarak belirlenmiştir.

8. yoksa duman oluruz kasaya giren para bize girer. sen bu paraya mı güveniyorsun güldürme
    insanı borsada piyasa değeri kadar kar yazan şirketler var bir bok oluyor mu yok servet de ayrılma hakkı yoksa yandık

Sayfa 440/670 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •