Sayfa 440/460 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.81 sattım bakıyorum %20 aşşağıda kısa zamanda bu düşüş şaşırtıcı o yüzden 1.49 alış yaptım inş. Kazanırım. Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    1.81 sattım bakıyorum %20 aşşağıda kısa zamanda bu düşüş şaşırtıcı o yüzden 1.49 alış yaptım inş. Kazanırım. Saygılarımla.
    1.630 dan vedalaştım. Tesekkür ykgyo. Haftaya güzel bir başlangıç yaptım.

Büyük ihtimalle tahtayı algoritmik işlemler kontrol ediyor güzel bir şey böylece kar da sat bir önceki günden aşşağıda al süper.

Robot bugun son ayın en düşük işlem hacmi oluşturunca vardır bir hinlik diyerek tatlı para kazandığım kagıdıma bugun yeniden alım yaparak girdim. Birde kagıdım denizgyo tavan olunca bu ucuz kaldı hadibakalım rastgele. Saygılarımla.

Bugün güzel bir seans olcak hayırlı cumalar dilerim. Selamlar.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Güzel hareket başladı birazda hacim artmalı. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

1.72 direnç kırarsa 1.90 gider. Hadi hayırlısı bakalım. Saygılarımla

Günü 1.70 ile kapattık.

Sayfa 440/460 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •