Sayfa 45/94 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

auf yazmıım azmıım diorum ama abazı arkadaşlar resmen beyin yakıor aptal yerine koyuyor insanı...yuzde 10 yapmış hisseyle 40 katına çıkmış yani yuzde 4000 yapmış hisseyi aynı kefeye koyuyor...bir akıllı kendisi ya herkes aptal yarın korkup satacaklar oda istediği lotları alacak...peki abi oldu yarın tabana yazıyom eldeki hisseleri satışa

Arkadaşlar herkes alım girsin varını yoğunu gömsün. (Oldumu istediğiniz ? ) Bizim insanımız hala arzı sever bu hisse de biraz gidecek bundan yana sııntı yok kimse satmasın bunuda size söylemiyoruz. Sadece 5 6 Tl üstü fazla almayın diyorum O zaman kadar zaten size alım fırsatı vermez. Borsada kedi 1 yer 2 yer pilavı 3. de alırsın eline. ( Bunu söylerken de insanlık yaptık hepi topu şurda 10 adamız ama hala yanlış anlayanlar var. Biz kimiz ki birkaç lot bugünkü alım sıralarına bakmadınız mı 100 000 200 000 ... hergün 1 bot önce geçse sıra gerisine gelmiyor zaten. İnsanlık yaptık fazla primlenirse girmeyin paranız ile para kazanın dedik anlamadınız. 1 haftaya çözülme başlarsa alırsınız. Biraz kötümse olmayın American airlines bugün % 50 prim yaptı şaka değil % 50 az ufkunuz açık olsun yabancı takılmıyorsanız da sabah açılmadan pega ya da thy alım girin alır almaz % 3 4 fazlaya satış verin akşama da bana gelip teşekkür edin. Herkese bol kazançlar YTD bunlar yaşı çok büyük bir abiniz olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz ama algıcı olarak itham ediliyoruz.

Allah herkesin gönlüne göre versin...Daha geçenlerde kör sadık vefat etti ne götürdü yanında..ama arkasından herkes rahmet okudu...denilene göre bilerek kimseye kazık atmamış hayatında..hepimiz birgün öleceğiz haramın sermayesi olmaz....!!!

4. inspector senin işin gücün algı yaratıp, milletin elinden lot almak. artık iyice emin oldum. 3,6 lık kağıdı almayın almayın yaz, sonra sıkışınca 5 den 6 dan sonra alma de, şu anda 6 yı geçmesi için kaç tavan lazım. 6 dan sonra kimse almasın diyorsan şimdiden yarı fiyatındayken neden yazıp algı yapıyorsun. üç beş lotu ucuzdan alıp ikikuruş kazanacan diye milleti kandırmaya değer mi,

Haftaya cuma belki alım fırsatı verir daha öncesinde çözülme beklemiyorum açıkçası...

Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Haftaya cuma belki alım fırsatı verir daha öncesinde çözülme beklemiyorum açıkçası...
    299 lot hisse var cogu yatirimcida cozulse ne olacak cozulmese ne olacak diye dusunuyorum !

o kadar ilgisiz kalmisim ki ! hisse oldugunu unutmusum

yatırım tavsiyesi degildir

7. Tavanı gören va rmi kaç lot var şu n

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 46 milyonla tavan. Hayırlı olsun.

Sayfa 45/94 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •