Sayfa 453/818 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Ben 2 aydır topluyorum son alışım 1.55,tahtayı takip ettiğinizde göreceksiniz anlatmak istediğimi.Bilanço dönemi yaklaşmadan ciddi bir düzeltme beklemiyorum.Umalım erkenden başlasın.

ilk iki kademede 15 milyondan fazla alışta bekleyenlere diyorum.bunca lot alışta bekleyeceğine iki kademe üstten al be kardeşim.pintiliğe gerek yok.zaten ölü eşşek fiyatında........
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

3. Bankaların kanuni takipte izlediği batık kredi tutarı yılbaşından bu yana yüzde 44 artarak 92.2 milyar TL’ye ulaştı. Böylece 8 yılın rekoru kırılmış oldu. Varlık yönetim şirketlerinden istedikleri iskontoyu alamayan bankalar bu yıl sadece 5 milyar TL satmaya razı oldu.

4. Stres testiyle ilgili bilgi sahibi olan var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    ilk iki kademede 15 milyondan fazla alışta bekleyenlere diyorum.bunca lot alışta bekleyeceğine iki kademe üstten al be kardeşim.pintiliğe gerek yok.zaten ölü eşşek fiyatında........
    Olaylara farkli acidan bakmanizi saglayacak bir tespit daha yapmissiniz.
    Gercekten alici olsa 1 kademe pintiligi yapar mi?
    Yoksa birilieri bir UST kademeden satmak icin alt kademeleri fiktif alicilarla mi dolduruyor?

6. 1.6tan 1.55e kadar her kademeye alım mayını döşedik bakalım hangilerine basacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Olaylara farkli acidan bakmanizi saglayacak bir tespit daha yapmissiniz.
    Gercekten alici olsa 1 kademe pintiligi yapar mi?
    Yoksa birilieri bir UST kademeden satmak icin alt kademeleri fiktif alicilarla mi dolduruyor?
    satmak için orasını burasını yırtmasına gerek yok.kaç para primli ki altları doldurup, bir iki kademe üstten satsın.burdan satan enayi oğlu enayidir.sıkıntı yok para oldukça alıma devam.hesap ekstresinde bu yıl zarar yazar sadece......
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

8. Yılbaşı sonrası yabancı fonların iştahı fiyatı belirleyecek.Bankalara giriş olursa ayağa kalkarız,Seçim bilanço yaz derken kapağı 2 üstüne atarsak yırttık.tahtadaki herkes zararda ve zarar yazıyor her ay yüzde 2.

Sayfa 453/818 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •