Sayfa 453/1012 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    En iyi araba sizdeymis bende de 96 model vardı yok böyle bir makine, bildiğin uçan halı, imkanım olsa alacağım tek araba s500 o bambaşka bir şey.
    Teşekkürederim toros'umu kastetmiştiniz şaka bi yana çok güzel arabalar bende s500 bakıyordum kısmette s320 varmış kullanımı çok keyifli uygun bulursanız kaçırmayın
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben aldim ve boyumun olcusunu de aldim.

http://uzunvadeyatirim.blogspot.com/2016/

Hayalimdeki araba baslikli yazi benim yazimdir.

Syg,
    Ben şirketim üstüne Porsche kiralamıştım 3 sene. Bu kur şpkundan önce sözleşme bitti ben de paçayı kurtardım. Bedavadan biraz pahalıya geldi. Ama satın almak gerçekten hata.

3.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    bağlamışım 500k yı 25,5 orandan 6 ay itmişim doları bağane ya
    bağane tabi de.. 2019 mayıs ortası kur 5,87 ve üstü zarar.. mazallah.

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bu aralar kesin arı hesabada güncelleme gelecek, çevremde herkes stopajın son gününe kadar arıda bekletti sonra inanılmaz rakamlar çıkış oldu, beklentim 23.5 olması, takipte kalalım.
    Ben de arı yı takip ediyorum Yalnız beklentiniz oldukça düşük.
    Ben 24 ten aşağı olamaz diye düşündüm.
    Bekleyip görelim derim.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Daha once bahsettim mi bilmiyorum ama 6 ayligina Turkiyeye gelmeyi dusunuyoruz. Bir arac almayi dusunuyorum. Sizinde dusuncelerinizi almak isterim.

Yeni almayacagim, 2. el alacagim. SUV istiyorum. Aklimda ki modeller sunlar

VW TIGUAN

HYUNDAI IX35

MITSUBISHI ASX

PEUGEOT 2008

SUZUKI VITARA.

Baska bir onerisi olan varsa da lutfen paylassin. Arabaya ayirmak istedigim butce 70 80 bin civari. Eger sonrasinda kalmaya karar verirsek 0 bir araba alabilirim (Esim calismaya baslarsa OTV odemeden alabilir) ya da 2.el temiz bir Range Rover Evogue dusunuyorum.
    Neden nissan qashqai listenizde yok?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. 05 Aralık Çarşamba 08:34 AKBANK SERMAYESİNİ 4 MİLYAR TL'DEN 5,2 MİLYAR TL'YE ÇIKARACAK

AKBANK'tan duyuru

Sermaye artırımından sağlanacak fonların kullanım yeri raporu:
    Bankamızın 10.000.000.000 TL (Onmilyar) kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 4.000.000.000 TL
    (Dörtmilyar) olan çıkarılmış sermayesinin, mevcut ortakların yeni pay alma hakları kullandırılarak,
    1.200.000.000 TL (Birmilyarikiyüzmilyon) nakit (bedelli) olarak (%30 oranında) artırılarak

5.200.000.000 TL (Beşmilyarikiyüzmilyon)'ye çıkarılması ve 1 TL nominal değerli pay için yeni pay
    alma hakkının 2,5 TL üzerinden kullandırılarak
    ihraç edilecek payların satışından elde edilmesi
    beklenen toplam 3.000.000.000 TL (Üçmilyar) tutarındaki fon ile;

Bankamızın halihazırda kuvvetli olan sermaye yapısı ile yasal sınırların oldukça üzerinde olan
    sermaye yeterliliği rasyolarının daha da güçlendirilmesi,

Global piyasa koşullarında oluşabilecek dalgalanmalara ve öngörülemeyen aktif bozulmalarına
    karşı bankanın kuvvetli finansal gücünün daha da artırılması,

Bankanın önümüzdeki dönemdeki büyüme stratejilerine yönelik olarak ilave kapasite yaratılarak
    uzun vadeli sürdürülebilir karlılığının devamlılığının sağlanması,
    öngörülmektedir.

7. Gereksiz alışveriş yapmayın...Israf etmeyin...Eskilerinizi (daha önce aldıklarınızı) değerlendirin, giyin, kullanın...

Winter is coming !!!
    Son düzenleme : EREGLTUPRS; 05-12-2018 saat: 09:56.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Daha once bahsettim mi bilmiyorum ama 6 ayligina Turkiyeye gelmeyi dusunuyoruz. Bir arac almayi dusunuyorum. Sizinde dusuncelerinizi almak isterim.

Yeni almayacagim, 2. el alacagim. SUV istiyorum. Aklimda ki modeller sunlar

VW TIGUAN

HYUNDAI IX35

MITSUBISHI ASX

PEUGEOT 2008

SUZUKI VITARA.

Baska bir onerisi olan varsa da lutfen paylassin. Arabaya ayirmak istedigim butce 70 80 bin civari. Eger sonrasinda kalmaya karar verirsek 0 bir araba alabilirim (Esim calismaya baslarsa OTV odemeden alabilir) ya da 2.el temiz bir Range Rover Evogue dusunuyorum.
    Asx

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

Sayfa 453/1012 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •