Sayfa 453/555 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Tradingview olayını bu kadar büyütmeye gerek yok bence, gerçekleşmesi şirkete müşteri kazandırır ama öyle fırtınalar estirip hisseyi tavan yaptıracak bir olay değil.
    Cuma günkü hareketin altında sabah 4 milyon lotun el değiştirmesi yatıyor, bunun sebebi belki sermaye tavanı artırımına hazırlık belki üst pazara çıkış içi hazırlık her ne ise olumlu bir haber gelecek diye düşünüyorum
    Bunla ilgili kap haberi gelmemesi de enteresan

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kayıtlı sermaye tavanı 500 milyon

3. Grup şirketi HDFGS’nin Genel Kurul tarihi açıklandı, 2020 kârının bir kısmının pay senedi olarak dağıtılmasına karar vermişler. İnfo’nun da benzer kararı alacağını ve GK tarihi ile kâr payı politikasının bu hafta içinde açıklanacağını düşünüyorum.

4. Düşüşte iyi durdu bugün

5. Takasta yatırım fonları dan bir çıkış olmuş gecenki 4 milyon la ilgili HSBC ve Info paylaşmış

6. beni bilen bilir herkes 25 milyon 30 milyon diye uçarken 20 milyonluk tahminimle forumda en doğru tahmini yapan ikinci kişiyim. bana kızmıştınız tahminimde ama haklı çıktım başarısız sonuçlar hakkında

giderlerin şişmesi de çok kötü bir olaydı beni resmen soğuttu kağıttan.

bu sefer ise olumlu bir konuya değineceğim. durduk yere sermaye tavanı neden artıyor bayram değil seyran değil. herkes bedelsize falan odaklanmış ama ben daha büyük bir hikaye olduğunu düşünüyorum işin arkasında. çok büyük projeye gebe bir adımdır bu. kimseyi yanıltmamak için daha fazla detaya girmeyeceğim tahmin çünkü bu ama bazı büyük işler vardır sermaye yeterliliği gereken. bugün bu büyük işlerin kapısı aralanmıştır.

Alıntı Originally Posted by berkshire hathaway Yazıyı Oku
    beni bilen bilir herkes 25 milyon 30 milyon diye uçarken 20 milyonluk tahminimle forumda en doğru tahmini yapan ikinci kişiyim. Bana kızmıştınız tahminimde ama haklı çıktım başarısız sonuçlar hakkında

Bu sefer ise olumlu bir konuya değineceğim. Durduk yere sermaye tavanı neden artıyor bayram değil seyran değil. Herkes bedelsize falan odaklanmış ama ben daha büyük bir hikaye olduğunu düşünüyorum işin arkasında. çok büyük projeye gebe bir adımdır bu. Kimseyi yanıltmamak için daha fazla detaya girmeyeceğim tahmin çünkü bu ama bazı büyük işler vardır sermaye yeterliliği gereken. Bugün bu büyük işlerin kapısı aralanmıştır.
    mesela yatırım bankacılığı gibi

8.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    beni bilen bilir herkes 25 milyon 30 milyon diye uçarken 20 milyonluk tahminimle forumda en doğru tahmini yapan ikinci kişiyim. bana kızmıştınız tahminimde ama haklı çıktım başarısız sonuçlar hakkında

bu sefer ise olumlu bir konuya değineceğim. durduk yere sermaye tavanı neden artıyor bayram değil seyran değil. herkes bedelsize falan odaklanmış ama ben daha büyük bir hikaye olduğunu düşünüyorum işin arkasında. çok büyük projeye gebe bir adımdır bu. kimseyi yanıltmamak için daha fazla detaya girmeyeceğim tahmin çünkü bu ama bazı büyük işler vardır sermaye yeterliliği gereken. bugün bu büyük işlerin kapısı aralanmıştır.
    Satinalma mi aklinizdaki ihtimal?

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Sayfa 453/555 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •