Sayfa 455/818 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    Gökhan Erün adamsın...
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2.  Alıntı Originally Posted by fethi Yazıyı Oku
    Bir kamyon laf etmiş hisse niye sürünüyor bir kelam yok
    Dostum hisse değeri şirket yönetiminin tasarrufunda değil. Yönetim işini yapar piyasa beğenirse hisse değeri yükselir piyasa da bilançoya rakamlara bakar. Gökhan Erun yeni geldi, bence doğru yolda, ben güveniyorum ona göre de hisseye yatırım yapıyorum. Bir sıkıntı olduğu çok açık hisse tarihi diplerde diğer bankalardan da kötü fiyat olarak, demek ki bugünden yarına olacak bir şey değil güveniyorsan alırsın beklersin.

3. Piyasanın bildiği bizim bilmediğimiz ne var ? Uçuyoruz kaçıyoruz demiş vatandaş ama sallayan yok.Niye az garan satıp tahtaya girmiyorlar ? Bu soruların cevabını bulunca durumu anlarız heralde.

4.  Alıntı Originally Posted by Benix Yazıyı Oku
    Piyasanın bildiği bizim bilmediğimiz ne var ? Uçuyoruz kaçıyoruz demiş vatandaş ama sallayan yok.Niye az garan satıp tahtaya girmiyorlar ? Bu soruların cevabını bulunca durumu anlarız heralde.
    Biz onların cevabını bulduğumuzda bu satanlarniyice dipletmis, bizim korkumuzla elimizden mal almaya çalışıyor olacaklar. Dikkat!

garanti ,halk ,ykb en diplerden almıştım.
    garantiyle vedalaştım.
    halk da kara geçti.
    fakat bu banka da ne dibi bulabildim ne de kara geçebildim.
    tepkilerin boşa çıkması ilginç
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Biz onların cevabını bulduğumuzda bu satanlarniyice dipletmis, bizim korkumuzla elimizden mal almaya çalışıyor olacaklar. Dikkat!
    Ben kimsenin mal peşinde olduğunu düşünmüyorum.Patron tahtası değil ki koskoca banka.Yabancı girişi tahtaya hiç olmuyor.Gelip 5 kademe çizmeleri lazımdı çoktan.

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. İşlem gören bankaların ortalama yabancı payı nedir yaklaşıp 60 civarı diye biliyorum,ykb de neden yarı yarıya ?

Sayfa 455/818 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •