Sayfa 46/326 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2603 madde; 361 - 368 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

İşallah dediğin gibi olur,sakin olalım bence

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. benden aldım az once ama cok askı var sadece tesvik degil enerji bakanlıgı gecenlerde toryum ve bor madeneleri arama calısmalarını hızlancıracagız dedi bu sirkette bu ise katılacaktır bence
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. su an faliyeti olmadıgı icin baskı var tahminimce yoksa bu fiyatlar bu endekste cok ucuz ayen 5 den 12.50 ye geldi aksue 6 dan 8 ustune cıktı kısa zamanda. bu hep aynı seviylerde uzundur bir haber gelmeli ornegin dedigim gibi toryum bor madeni arama calısması baslattık gibi boyle bir haber gelse 6.5-7 aralıgına hızlı bir yukselis beklerim .

4. hissede de kimse kalmamıs aslında neyi bekliyor turgay patron eskiden ceytas ve park ayrı sirketlerdi borsoda ..ben bu kagıdın 0.60 dan 27 tl ye gittigini bilirim sadece 2 ayda yıl 1999-2000 ..su an bistteki en ucuz elektrik ve madencilik sirketi ..digerlerine bakın cogunun fiyatı pahalı. ama malesef bizim borsa boyle patron girmeden gitsin demeden gitmiyor

5. herhalde başladı

6. Duhul: Feb 2004

4 üstüne rahat gidecek kağıdı açıkçılar 3,96 kapattı.3,95den de açıklarını kapadılar..a1-deniz-garanti 1 milyon lot açık kapadılar.
    ama hep meri denen robot yüzünden adamlar 1 kademeye basıp satış yazınca hemen alta basıyor.elinde 1,2 milyon lot mal var.
    gidiyor hem düşmesine izin veriyor kademeye basıyor.sanki ben aldım 900bin lot malı.madem okadar ökz bir robotsun mal alma.
    en önemlisi dogru zaman.

8. daha durun bu neki 27 mart teşvik haberi ve akabinde şirketten ılgına kazmayı vurduk haberi ile neler olacak neler hep beraber yaşayacağız 6.80 ciner patron. helebi 5.5 olalımda 6.80 de şampanya açarız turgay ciner patronla şampanya açarız party party yapacaz durun daha yeni başladık ay sonu 4.74 150 dk formasyon oluştu ay sonuna orayı deviririz 27 mart teşvik kömür haberi 5.5 eder arkasından ılgın kazmayı vurduk madeni üretmeye başlıyoruz haberi 6.80

Sayfa 46/326 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •