Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 463/1014 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Denizin ortasindaki ufak adadaki lokanta ile istanbul bogazdaki lokantayi karsilastirmak

Ah egitim ah
    Ahmet,bu forumda açık ara en gıcık kapılan kişisin nedeni ne biliyor musun?1-tutarsızsın,insanlar yurt dışında yatırım yapmak istediğinde onları eleştiriyorsun,ama kendin ABD den mülk almak derdindesin.2-muhtemel EĞİTİM EKSİKLİĞİNDEN olacak okuduğunu anlamaktan aciz bir zavallısın,hemde Kavala nın ada olduğunu düşünen zır cahil!hadi Kavala nın nerede olduğunu bilmeyecek kadar cahilsin,aç google maps e bak!en tehlikeli tipler senin gibi kendini bilmeden başkasına laf yetiştirmeye çalışanlardır,ayrıca bay cahil,Mikanos da bir ada bak bakalım turizm gelirine,bundan sonrada benden alıntı yapma,emin ol forum sensiz daha eğitici ve bizler için yeterli,al o eğitimini,ABD ni ve köpek balıklarını nereye gidiyorsan git!

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Euro kazanıyorsan ucuz ama bize göre değil sonuçta 4 le çarpıyorsun .

Eskiden 2/2,5 la çarptığın zaman daha ucuzdu şimdi aynı sayılır .

Ama porsiyonlar ve lezzet arası uçurum var .

Aynı porsiyon ve lezzet için çok lüks bir yere gitmen lazım .

Yunanistan 4 kişilik hesap Anadolu kavağında yarısı yesen bile çok daha pahalı .

Bir Euro düşük olsa .

Bir arkadaş alexandrapoli de kendi içkimizi içebilir miyiz dedi .

Adam istersen buzdolabına koyarım diyor burada bir lokanta teklif edebilir misin bunu .

Sadece Yunanistan değil örneğin Almanya Avusturya vs 2.5 -3 Euro et döner sandviç lokantada oturarak yiyorsun sandviç dönerden kapanmıyor . 150 gr et var içinde burada aynı paraya 50 gr verirler oda ayak üstü yenilen yerde çoğu lokanta oturursan pide arası olmaz diyor porsiyon almanız lazım diyor İstanbul da .

Oda lüks merkezi yer salaş bir yer değil İstanbul da kaç lira

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çok haklısınız,yine Kavala da öğle yemeği için oturduğumuz lokantada dana biftek getirdiler,böyle bir porsiyona,Türkiye de hiç rastlamadım,kare tabak dolmuştu garsona 3 kez sordum aman domuz eti olmasın diye,yok dana eti dedi,tabakta garnitür ve patates kızartması vardı ve sadece 7 euro idi,bizde bu yeni açılan steak türü yerlerde 50 tl den aşağı masaya tabak getirmiyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by karamsar kedi Yazıyı Oku
    Bence yurtdışında en büyük sorun konaklama...Yurtdışında bir otel Türkiye'deki muadiline göre en az 2 kat pahalı oluyor...Ayrıca bizdeki oteller yeni olduğu için genelde çok daha iyi oluyor..Hele bizim Belek tarzı otellerimizi Avrupa'da hiçbir yerde görmedim..

Bu arada Manhattan'da 3 gece konaklama bakıyorum...Gözüm korktu... AirBnb tarzı şeyleri hiç denemedim ama belki mantıklı şeyler çıkabilir..
    Bende önümüzdeki yaz airbnb tarzı yerleri düşünüyorum,siz denerseniz,deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,319
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Çok haklısınız,yine Kavala da öğle yemeği için oturduğumuz lokantada dana biftek getirdiler,böyle bir porsiyona,Türkiye de hiç rastlamadım,kare tabak dolmuştu garsona 3 kez sordum aman domuz eti olmasın diye,yok dana eti dedi,tabakta garnitür ve patates kızartması vardı ve sadece 7 euro idi,bizde bu yeni açılan steak türü yerlerde 50 tl den aşağı masaya tabak getirmiyorlar
    Iyi pisirebiliyorlar mi kirmizi eti?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Sayın Dudu,yaklaşık 15-20 dakika pişirdiler,gayet yeterliydi,kanlı bir parçası yoktu,hatta fotoğraf çektim,yerken de kendimi biraz taş devrindeki Fred Çakmaktaş gibi hissettimBulgaristan da etin daha da ucuz olduğunu söylüyorlar hatta gizlice bir kaç kilo et sokanlar var ama ben Bulgaristan gezimde öyle aman aman bir fark görmedim porsiyonlarda,Kavala daki sürpriz oldu

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    daha dün ucuz diye piknik tüpü konulan apartta tatil yapan kişi mi diyor bunu.

vah vah vah
    Git yazilari oku. Onu ben demedim birisi kendisiyle dalga gecmis

Okuma yazma bayramin kutlu olsun

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by etnaxy Yazıyı Oku
    Motorine 1 gün arayla ikinci zam bu gece den itibaren.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Affiniza siginarak soruyorum

Izmirden odemise kiralik dizel arabayla giderken dizel fiyatlari 4.17 ile 4.57 arasinda degisiyordu

4.17 lik yere girdim. Bizdeki dizelde katki maddesi yok tek farki bu dediler

Aradaki fark nedir gercekten?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hakkaten cok ucuzmus. Fiyata inanamadim.

Sayfa 463/1014 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •