Sayfa 47/137 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon
Arama sonucu : 1093 madde; 369 - 376 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O kısmını şimdiden bilemeyiz sn karayel.
    öyle öyle, anlık alınıp satılması yatırımcı için büyük avantaj. Ben yıllarca hisse senedi ile uğraştım, benim açımdan bu fonu alıp satmak daha cazip. Ama çok uzun vadeli yatırımcı için sizin dediğiniz gibi bankadan altın gümüş almak daha mantıklı
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Az önce dedim ya, sık sık arz/talep dengesi daha ağır basarak hareket ediyor ve Satıp alttan tekrar alma şansı veriyor. Gümüşün fiyatı dışında çok hızlı yukarı ve aşağı hareketleri oluyor bunun. Spekülatif hisseler gibi
    Birileri al satla ekmek yemeye çalışıyor da fon gümüş bulursa işler tatsızlaşıyor.Gümüşün ons fiyatının arttığı bir gün yüzde 6 düştüğü gün oluvermişti.Fon gümüş bulmuş bir çaktı bir günde durup dururken yüzde 6 düştü.Neyse bu kağıt böyle işte.

öyle öyle, anlık alınıp satılması yatırımcı için büyük avantaj. Ben yıllarca hisse senedi ile uğraştım, benim açımdan bu fonu alıp satmak daha cazip. Ama çok uzun vadeli yatırımcı için sizin dediğiniz gibi bankadan altın gümüş almak daha mantıklı
    Sn karayel o al sat işinin piri tortumludur,işlem hacmi de baya baya çoktur,bakın o bile al sat için fona bulaşmıyor gldtr ,usd nin fonu falan onlarla uğraşıyor,neyse siz para kazanıyorsanız mesele yok.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn karayel o al sat işinin piri tortumludur,işlem hacmi de baya baya çoktur,bakın o bile al sat için fona bulaşmıyor gldtr ,usd nin fonu falan onlarla uğraşıyor,neyse siz para kazanıyorsanız mesele yok.
    Valla kardeş, şu son dönemde hisse senetlerinden iğrendim. Zarar ziyan içinde yüzen şirketlerin tavan çekmesi, kâr açıklayan şirketlerin yatırımcıyı zarara sokmasından sonra, fondaki % 3 lük veya % 6 lık düşüşler gözüme bile görünmüyor. Az önce dedim ya, çok hisse var elimde, yavaş yavaş çıkıp fona yöneliyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Borsa endeksinin de yakın zamanda ciddi düşüşler yaşaması muhtemel. İşte o zaman altın, gümüş ve dolar fonu çok kıymetli olacak.

Valla kardeş, şu son dönemde hisse senetlerinden iğrendim. Zarar ziyan içinde yüzen şirketlerin tavan çekmesi, kâr açıklayan şirketlerin yatırımcıyı zarara sokmasından sonra, fondaki % 3 lük veya % 6 lık düşüşler gözüme bile görünmüyor. Az önce dedim ya, çok hisse var elimde, yavaş yavaş çıkıp fona yöneliyorum.
    neyse neticede gümüş artacak yönü hep yukarı,ondan eminim ,fon konusunda düşüncelerimi yazdım.Benim eski yazılarımı okumanızı tavsiye ederim topiğin en başında gümüş hakkındaki tüm düşüncelerim var sn karayel.

Borsa endeksinin de yakın zamanda ciddi düşüşler yaşaması muhtemel. İşte o zaman altın, gümüş ve dolar fonu çok kıymetli olacak.
    Ha gldtr de marj yok gram altın hesabıma altın almam ,altın alırken elbet gldtr alıyorum ,marj kapanana kadar teb den gram gümüş marj kapanınca bu fona elbet ben de dönerim.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    neyse neticede gümüş artacak yönü hep yukarı,ondan eminim ,fon konusunda düşüncelerimi yazdım.Benim eski yazılarımı okumanızı tavsiye ederim topiğin en başında gümüş hakkındaki tüm düşüncelerim var sn karayel.
    Tamam sayın hkm okuyacağım. Sohbet ve fikir alışverişi için tşk ederim. Kırıcı bir sözüm olmuşsa özür dilerim, affınıza sığınıyorum. İyi akşamlar

Sayfa 47/137 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •