Sayfa 470/1001 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    person of interest diye bir dizi var.

neler var neler..

gözümde gelmiş eçmiş en harika dizi.
    Şu sahnesini severim. Yapay zekayı oluşturduğumuzda işleyecek veriye ihtiyacımız vardı. Bende sosyal medyayı icad ettim.
    Bende tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    + test yapılanların 6da 1i pozitif.

4-6 da 1 arası gidip geliyor günlerdir

YTD
    İtalya ilk günlerde az test yaptı. Önlemde gecikince virüs yayıldı ve fazla test yapmak zorunda kaldılar.

Test sayısının çok olması önemli ama semptom olmayanlara da test yapılmıyor bildiğim kadarı ile. Onun için sadece az test yapılmış demek te doğru değil. Test yapma kriteri biraz esnetilebilir belki.

3. Bu arada sayın BearBull,

Genel kurulların yapılamamasının temettü ve teorik fiyatlar üzerine etkisi hakkında fikriniz nedir acaba?
    Mesela Ereğli yapamadı ( bir şekilde Online yapılır büyük ihtimallle ama...) ve temettü bir sonraki döneme kaldı diyelim...
    Nisan kontratında ciddi arbitraj var ve bu durumda ne olabilir?
    Tecrübeniz nedir bu konuda?
    Teşekkürler şimdiden...

ABD ve diğer ülkelerde Covid-19 nedeniyle Çinlilere saldırıların başladığı iddia edildi.

https://twitter.com/rusencenter/stat...54766435287040

Ahhhaaaa

İlk 20 de abd ve Asya ülkelerinin dışında hep Avrupa ülkeleri 10 dan fazla neden acaba pislermi yetersizlermi yoksa umursamazlarmı

Garip bir durum

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bir bakima. Soyle dusun. Elinde sinirsiz test yok. Diyelim 100 bin test var. Butun hepsini bir gunde kullanir misin. Ve belli bir yatak kapasiten var. Hazirligini yapmadan bu kadat test yapabilir misin

Bugun dw de bir haber yayinlandi. Onu okumalisin doktorlar diyor ki belki 100 hasta da semptomlar goruyoruz ama yalnizca yuzde 1 2 sine test uygulayabiliyoruz.
    Dw’de sürekli TBB açıklamaları var. Sürekli olumsuz haber yapıyorlar. Doktor haklıdır veya değildir bilemem o zaman bu testler kime yapılıyorda %8-9 civarı hasta çıkıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Yaw sil şunu ben gördüm başķası görmesin.

8.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    İlk 20 de abd ve Asya ülkelerinin dışında hep Avrupa ülkeleri 10 dan fazla neden acaba pislermi yetersizlermi yoksa umursamazlarmı

Garip bir durum
    Test yapabilenlerde cikiyor. Hindistan avrupadan cok mu temiz de vaka yok denecek kadar az. Subat basinda hindistandaydim ucuz yirtmisim.valla.

Sayfa 470/1001 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •