Sayfa 472/570 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522 ... SonSon
Arama sonucu : 4553 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Bu her şey olmaya çalışırken hiçbir halt olamama mevzusunu Peter Lynch de işlemişti meşhur kitabında şimdi aklıma geldi. Onu da yapayım, bunu da alayım, şunu da üreteyim diye her önüne gelene saldırıp hiçbir şey olamadan tarih olan şirketlerle dolu finans tarihi.

Diworsification

Diworsification is the process of adding investments to a portfolio in such a way that the risk-return tradeoff is worsened.
    https://www.investopedia.com/terms/d...sification.asp

2. Var bi kuyruk acisi belli ki, yoksa bu takiklik nedennnnnn?

Osman Aga sen ne yaptın geçen sordum cevap vermedin
    Tamam mı dedin devam mı ediyorsun
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Osman Aga sen ne yaptın geçen sordum cevap vermedin
    Tamam mı dedin devam mı ediyorsun
    Ben satıyorum ağam, başka hisselere geçiyorum, bunun tadı kaçtı.

Gece rahat uyutan yatırım en iyisidir lafı çok doğru. Bunda vücut sürekli adrenalin, oksitosin, endorfin, jelibon falan salgılıyor, yoruyor insanı.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bi baskasi da, dunyadan haberi yok, belli ki basligi siki takip etmiyor, gelmis benden hesap soruyor, tam teferruatli olarak yazacakmisim ne zaman kactan almisim, ne zaman kactan vermisim vs
    Ulan oglum sen sadece bir donem belki o da, Hz. Dudu ile ayni kagitta bulundun diye bu hakki kendinde nasil buluyorsun?
    Her sey yaziyor iste son 2 senede, geri don oku, Ali Dogan 5 seneyi okudu.
    Sen de otur oku.
    Hesap mi verecegim sana?
    Sana da puhahaha
    O bahsettiğin benim.
    Öncelikle kullanmış olduğun "oğlum" kelimesini sana iade ediyorum. Saygı sınırlarını aşmamanı tavsiye ederim.

Burada onlarca kişinin ahını almış biri olarak nasıl bu kadar rahat yazabildiğine çok şaşırdım doğrusu. En iyi savunma saldırıdır taktiğini izliyorsun sanırım.

Ne yaparsan yap, yaptıkların unutulmayacak. Saygısız bir şekilde yazarak yaptıklarını silemezsin. İnsanoğlu unutsa da bir yerlerde kaydı tutulmuştur.

Bir zamanlar sevimli bir kediydin. Şimdi Gargamel'in kedisi olmuşsun. Uzak durmak lazım...
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

6.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    O bahsettiğin benim.
    Öncelikle kullanmış olduğun "oğlum" kelimesini sana iade ediyorum. Saygı sınırlarını aşmamanı tavsiye ederim.

Burada onlarca kişinin ahını almış biri olarak nasıl bu kadar rahat yazabildiğine çok şaşırdım doğrusu. En iyi savunma saldırıdır taktiğini izliyorsun sanırım.

Ne yaparsan yap, yaptıkların unutulmayacak. Saygısız bir şekilde yazarak yaptıklarını silemezsin. İnsanoğlu unutsa da bir yerlerde kaydı tutulmuştur.

Bir zamanlar sevimli bir kediydin. Şimdi Gargamel'in kedisi olmuşsun. Uzak durmak lazım...
    Isler iyi giderken herkes mutlu, isler kotu gitmeye basladi mi hemen bir suclu, bir gunah kecisi, bir sorumlu, suclu v.s arar bizim milletimiz... Size zorla mi aldirdi adam?? Kafaniza tufeng mi dayadi? Kaldi ki ne yaptigini da acik acik her daim yazdi. Kendi de en tepeden cikamamis yazdiklarina gore, ama o erken girmis, maliyeti cok dusuk imis, dusukten verse bile iyi kar etmis. Allah gule gule yemegi nasip etsin. Bir suru kisi onun sayesinde hayal bile edemeyecegi paralari kazandi. Yatirimciligi bir cok kisiye ogreten bu insana bu yapilan cok buyuk haksizlik.

Eyvallah
    Hayırlı olsun
    İnşallah gittiğin yerlere biz de gelebiliriz de
    Senin yazılarından mahrum kalmayız
    Çok kazan inşallah

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ben satıyorum ağam, başka hisselere geçiyorum, bunun tadı kaçtı.

Gece rahat uyutan yatırım en iyisidir lafı çok doğru. Bunda vücut sürekli adrenalin, oksitosin, endorfin, jelibon falan salgılıyor, yoruyor insanı.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 472/570 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •