Sayfa 474/632 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5052 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ne dedisek o.derviş geldiğinde kaos ve güvensizlik o an bitti .bir anda herşey bahar oldu .şimdi bu mücizeeeee ekip geldi işbaşı yaptı 1 yadır tuik rakamlarıeşliğinde bir şeyler yapıyor ne yapıyor kimse anlayamıyor.güven sağlamış değiller hala.sayın maliye Bakanımız babacanın geliştirdiği ve sonra teslim ettiği sistemin o dönem kaymağını yemiştiki asıl başarı derviş ve onun uygulayıcısı olan babancandı .şimdi bakıyoruz güven ortamı yok hala sağlanmış değikl .ve tuik rakamlarıyla yön veren bir mücize ekip tuikde mücize zaten pahalılık var enflasyon düşüyo dünyada tek .biizm yeni ekip bu sistemi sevdi .tuikin rakamlarıyla zamma devam .güven önemli çok öenmli nebatiyi arar olduk 1 ayda.
    Size katılmıyorum şöyleki;

Cumhuriyetin kazanımları olan sosyal ve halkçı devlet ilkesinin getirdiği "kamu iktisadi girişimleri", Emperiyal ağaların memuru olarak görevlendirilerek gelen Derviş'in Sat politikası ile başlayıp ilk AKP döneminin devam ettirip kaymağını yediği dönemlerdi.
    Özetle satacak bişey kalmadı. En basit hesapla bile 20 yıllık iktidar çaldıklarını geri getirseler gene kurtaramazlar, çünkü bu kez çöküntü milletin piskolojisinede yansıdı.

Ben umutlu değilim, dört değil kuşatma ondört koldan, Türkiye Cumhuriyeti olarak uzatmaları oynuyoruz hepsi bu.

2. SAyın Junge seni umutsuz görmek beni üzdü. Bu umutsuzluğu yenebilmenin kişisel olarak tek yolu seçici olarak hisse senedi yatırımıdır. Akşam ben bültende bedelsiz onayını bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Bu hafta gelmedi bedelsiz onayı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    71,75 te Gap kaldı. Kısacıların bilgilerine.
    Duydular dün hemen aldılar gapı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
    ASELSAN yabancı oranı 20 Temmuz % 26,02. 19 Temmuz 2023 % 26,63.
    Fark % -0,61. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Türk tankları VOLKAN ile vuracak

Türk Silahlı Kuvvetlerinin karadaki önemli ateş unsuru olan ana muharebe tankları, ASELSAN'ın yerli ve milli atış kontrol sistemi VOLKAN ile donatıldı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, ASELSAN, 25-28 Temmuz'da İstanbul'da düzenlenecek 16'ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF 2023), haberleşme, hava savunma, aviyonik, elektro-optik, elektronik harp, radar ve insansız sistemler alanındaki yeteneklerini yerli ve yabancı ziyaretçilerle paylaşacak.

Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere dost ve müttefik ülkelere ait tankları güncel gelişmeler doğrultusunda donatıp etkinliğini artıran ASELSAN, fuar kapsamında VOLKAN Atış Kontrol Sistemi'ni de tanıtacak.

Son kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ASELSAN tarafından özgün olarak geliştirilen VOLKAN Atış Kontrol Sistemi'nin kalifikasyon testleri başarıyla tamamlanarak, ALTAY, M60T ve Leopard2A4 tanklarına entegre edildi.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı öncülüğünde geliştirilen VOLKAN Atış Kontrol Sistemi ile Türk ordusunun söz konusu tankları, muharebe koşullarında en üst seviye atış kabiliyetine sahip oldu. VOLKAN Atış Kontrol Sistemi, güncellenmiş sistem mimarisi, etkin gece ve gündüz görüş, yüksek ilk atımda vuruş ihtimali, yeni nesil kullanıcı ara yüzü ve zorlu muharebe, arazi ve hava koşullarında durağan ya da hareketli atış kontrol fonksiyonlarının icra edilmesi yeteneklerini tanklara kazandırdı.

Millileştirilen tank atış kontrol sistemleri ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin dışa bağımlılığı ortadan kaldırıldı. Sisteme eklenen bütünleşik tank içi eğitim altyapısı sayesinde mürettebatın operasyonel yetkinliği de en üst seviyeye taşındı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

7. Saatlik grafik
    Sert hareket bekliyorum, artık pazartesiye

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 474/632 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •