Sayfa 485/952 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Albaraka

Albarakadan sonra seker e hareket gelir tskb nin lot u cok kucuk spek lere agir gelir hali ile temettu bedelsize e kadar surunuruz beklemekten baska care yok

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Kafana bir darbe falan aldıysan o yıldız lar ı görüyorsunuzdur..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Komik mi şimdi bu? Teknikte günlükte akşam yıldızı doji var diyorum. Bugün endeks yeşillenmeseydi 84'ün altını rahat görürdü. Burada işi iyice geyiğe dökmüşsünüz. Saçma sapan konuşacağınıza biraz teknik konuşun da faydanız olsun.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Komik mi şimdi bu? Teknikte günlükte akşam yıldızı doji var diyorum. Bugün endeks yeşillenmeseydi 84'ün altını rahat görürdü. Burada işi iyice geyiğe dökmüşsünüz. Saçma sapan konuşacağınıza biraz teknik konuşun da faydanız olsun.
    Sen konuşuyorsun ya. Yetiyor bize.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Dikkat ettiysen artık teknikçilerin hiç birisi yorum yapamıyor TSKB hakkında. Neden?
    Çünkü hepsi madara oldu. Her türlü tekniği işlemez hale getirdi.
    Size söylüyorum. Asla ama asla bu hisseden artık normal bir yükseliş beklememek lazım.
    Delidir ne yapsa yeridir deyip sabrı olan alır kanser olmazsa kazanır. Sabrı olmayan kestiği koluyla kalır.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Dikkat ettiysen artık teknikçilerin hiç birisi yorum yapamıyor TSKB hakkında. Neden?
    Çünkü hepsi madara oldu. Her türlü tekniği işlemez hale getirdi.
    Size söylüyorum. Asla ama asla bu hisseden artık normal bir yükseliş beklememek lazım.
    Delidir ne yapsa yeridir deyip sabrı olan alır kanser olmazsa kazanır. Sabrı olmayan kestiği koluyla kalır.
    Sayın dentist, siz bu konuda sağlıklı yorumlar yapan nadir kişilerdensiniz, sizi ve sizin gibi kişileri tenzih ediyorum kesinlikle. Ben bu hissede bu yıl sürekli trade yaptım, iyi de kar ettim ve burada bulunan bazılarına bunu da özellikle salık verdim beni dinleselerdi en azından ortalama düşürürlerdi ama buradaki bazı gedikli kişiler artık bu işin suyunu çıkardı. şakalar kaka olmaya başladı. böyle bir ortamda bu konuda durmanın manası da yok. bu konuda da son mesajım, Allah herkese hak ettiğini versin. Sağlıcakla kalın.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 0.85 yalama oldu

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 485/952 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •