Sayfa 49/169 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 385 - 392 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. beyaz yaka çalışanlar ya da bordro mahkumları için uzun vade de 15 yıl ve üzeri için AYGAZ çok verimli bir hisse olabilir gibi borsa konusunda çok amatörüm bu sitedeki profesyoneller gibi bilgim yok ama incelediğim kadarıyla temettü ve kriz ortamlarına karsı direnci nedeniyle AYGAZ uzun vade için cazip gibi AYGAZ unutulmuş bir hisse bir köşeye atılmış yatırımcısı çok yorum yapmayan ilginç bir hisse bilgili büyüklerim AYGAZ konusunda ne düşünürler acaba?Herkese önce sağlıkve huzur sonra bol kazanç dilerim saygılar..

2.  Alıntı Originally Posted by borsacahili Yazıyı Oku
    beyaz yaka çalışanlar ya da bordro mahkumları için uzun vade de 15 yıl ve üzeri için AYGAZ çok verimli bir hisse olabilir gibi borsa konusunda çok amatörüm bu sitedeki profesyoneller gibi bilgim yok ama incelediğim kadarıyla temettü ve kriz ortamlarına karsı direnci nedeniyle AYGAZ uzun vade için cazip gibi AYGAZ unutulmuş bir hisse bir köşeye atılmış yatırımcısı çok yorum yapmayan ilginç bir hisse bilgili büyüklerim AYGAZ konusunda ne düşünürler acaba?Herkese önce sağlıkve huzur sonra bol kazanç dilerim saygılar..
    tercihin iyi. Sende hiç sesini çıkarma, al unut.
    tahminim, bu hafta bilançoyu açıklaması lazım. Bakalım nasıl bir bilanço gelecek.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

3.  Alıntı Originally Posted by borsacahili Yazıyı Oku
    beyaz yaka çalışanlar ya da bordro mahkumları için uzun vade de 15 yıl ve üzeri için AYGAZ çok verimli bir hisse olabilir gibi borsa konusunda çok amatörüm bu sitedeki profesyoneller gibi bilgim yok ama incelediğim kadarıyla temettü ve kriz ortamlarına karsı direnci nedeniyle AYGAZ uzun vade için cazip gibi AYGAZ unutulmuş bir hisse bir köşeye atılmış yatırımcısı çok yorum yapmayan ilginç bir hisse bilgili büyüklerim AYGAZ konusunda ne düşünürler acaba?Herkese önce sağlıkve huzur sonra bol kazanç dilerim saygılar..
    2010'dan beri aygaz biriktirseydiniz, şuan dolara yenilmiştiniz.( hesabımda yanlışlık varsa belirtilsin) Evet temettüler dahil.

4.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    2010'dan beri aygaz biriktirseydiniz, şuan dolara yenilmiştiniz.( hesabımda yanlışlık varsa belirtilsin) Evet temettüler dahil.
    1 Ocak 2010 itibari ile 100 TL aygaz dağıttığı temettüler ile şu anda 190 TL ediyor getirisi yıllık mevduata paralel,aynı tarihte dolar alsaydınız 67$ dan bugün itibari ile 352 TL ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by electrician Yazıyı Oku
    1 Ocak 2010 itibari ile 100 TL aygaz dağıttığı temettüler ile şu anda 190 TL ediyor getirisi yıllık mevduata paralel,aynı tarihte dolar alsaydınız 67$ dan bugün itibari ile 352 TL ediyor.
    Benimle aynı sonuca ulaşmışsınız ama ben bu kadar farklı bulmamıştım. Siz nasıl temettülerle birlikte hesapladınız?
    Google'dan grafiğe direk baktıysanız temettülerle maliyet endeksleme olmuyor sanırım o grafikte.
    Son düzenleme : chevron; 09-02-2019 saat: 11:16.

6.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Benimle aynı sonuca ulaşmışsınız ama ben bu kadar farklı bulmamıştım. Siz nasıl temettülerle birlikte hesapladınız?
    Google'dan grafiğe direk baktıysanız temettülerle maliyet endeksleme olmuyor sanırım o grafikte.
    özür dilerim portföy tutarı üzerinden hesapladığım için sonuç yanlış çıkmış 1 Ocak 2010 tarihli 100TL maaliyetli 33 adet aygazın bu günkü değeri 33*11,89=392,37 TL eder,kar 392,37-100=292,37 TL hisse adedi üzerinden kar.

2010-2019 arası toplam temettü geliri %90,292,37*90/100=263,13 temettü geliri,
    toplam kar 292,37+263,13=555,5 TL yapıyor bu hesaplama doğru

7.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    tercihin iyi. Sende hiç sesini çıkarma, al unut.
    tahminim, bu hafta bilançoyu açıklaması lazım. Bakalım nasıl bir bilanço gelecek.
    tesekkur ederim ayda sadece 20 lot alabiliyorum cok cok az biliyorum ama belki uzun vadede kazandirir aygazla devam saygilar...

8. AYGAZ Konsolide
    2017/9 Aylık DÖNEM KARI : 492 Milyon TL
    2018/9 Aylık DÖNEM KARI : 315 MİLYON Yıllık Değ%:-36
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 49/169 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •