Sayfa 49/1012 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    hay yaşayın.. aynısını yazıyordum.
    Aklın yolu birdir, forumdaş.

Başlık altında dolar düşüyor diye zil takıp oynayan utangaç yandaşlara tavsiyem, 1-2 hafta beklemeleri. Yerleşikler dövizi alıyor mu satıyor mu ona baksınlar.

Dolar dış güçler yüzünden yükseliyor diyordunuz, ne oldu dış güçlere, birden bire buharlaştılar. Biz de burada doların hükümetin basiretsiz ekonomi yönetimi nedeniyle arttığını yazdık. Ama ihtiyatlı kötümserlik tezimizle, kötüye gidişin yalancı baharlarla kesileceğini ve daha sonra devam edeceğini söyledik. Şu anda yaşadığımız da bir yalancı bahar. Ne kadar uzun sürerse düzeltmesi de o kadar sert olur.

Elin Rusya'sı % 2.5 enflasyona % 7.5 faiz versin, biz burada milleti negatif faizle söğüşleyelim diyorsunuz. Bakın bakayım 2 hafta sonra millet size ne cevap vermiş?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

iş adamı esnaf devlet bu yıl sonu enflasyonu için anlaştı.
    son iki ay enfasyon düşük çıkar.
    yılbaşında yeni zamlar devreye girer.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Aklın yolu birdir, forumdaş.

Başlık altında dolar düşüyor diye zil takıp oynayan utangaç yandaşlara tavsiyem, 1-2 hafta beklemeleri. Yerleşikler dövizi alıyor mu satıyor mu ona baksınlar.

Dolar dış güçler yüzünden yükseliyor diyordunuz, ne oldu dış güçlere, birden bire buharlaştılar. Biz de burada doların hükümetin basiretsiz ekonomi yönetimi nedeniyle arttığını yazdık. Ama ihtiyatlı kötümserlik tezimizle, kötüye gidişin yalancı baharlarla kesileceğini ve daha sonra devam edeceğini söyledik. Şu anda yaşadığımız da bir yalancı bahar. Ne kadar uzun sürerse düzeltmesi de o kadar sert olur.

Elin Rusya'sı % 2.5 enflasyona % 7.5 faiz versin, biz burada milleti negatif faizle söğüşleyelim diyorsunuz. Bakın bakayım 2 hafta sonra millet size ne cevap vermiş?
    Yakında bizi kırılgan beşliden atarlar, zaten kırılmışsınız diye

http://www.mahfiegilmez.com/2018/11/...e-turkiye.html

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ben 1.5 2 aydir 5 olacak diyodum, son olaylardan sonra 4.8 gelir mi ne dersiniz ?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Seçimlere kadar hükümet düşmesi için elinden geleni yapacak diye düşünüyorum çünkü bu ülkede insanlar faiz oranını bilmez,dikkat bile etmez ama dolar kurunun kaç olduğunu herkes dikkate alır.
    4.80 ihtimal dahilinde bende size katılıyorum .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bu seviyeler ve altları, daha düşük kasko primi demek, o da olumlu.
    Aynen öyle abi ..Bende hazır kıta bekliyorum düşüşlerde kademeli alacağım fırsat verirse tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Yakında bizi kırılgan beşliden atarlar, zaten kırılmışsınız diye

http://www.mahfiegilmez.com/2018/11/...e-turkiye.html

reel faiz vermeden faizleri düşürmek şu reel faiz konusu bir türlü oturmadı anlaşılamadı yada anlaşılması istenmiyor bizim başlıkta bile faiz çok iyi deniyor enflasyona bakmadan ! birde hiç bu konular ile ilgilenmeyen birinin 25 faizi görünce gözlerinin açılmasını normal karşılamak gerek

7.  Alıntı Originally Posted by Aytaç90 Yazıyı Oku
    Aylık enflasyon 25,24 açıklandı bankalar hala 22-25 faiz veriyor mevcut bankam ing 22 veriyor ekstrasız keriz gibi hissediyorum artık kendimi bu enflasyonun faizlere etkisi olur mu
    Yabancı doları yukarı oynatmasaydi enflasyon 30 da olsa bu devlet yine geride kalacaktı. Nasıl olsa şimdilik ABD ile aralar İyi, enflasyon yüksek de gelse faiz gerilesin modundalar. İlla maşalı biri dürtecek ki oynamayi yapsinlar

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Burası ağlama duvarına dönmüş yazmıştım biraz dolar başlığında takılayım dedim,orası daha beter durumda....Dolarcı da ağlamaya başladıysa artık......

Sayfa 49/1012 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •