Sayfa 491/852 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

Alıntı Originally Posted by SerdarT Yazıyı Oku
    Algım birazcık yüksektir,Acemşah üstadın hiçbir dediğini yapmadım sadece takip ettim...Sanırım burnu iyi koku alıyor...Ve de sadece bildiklerini paylaşmak için kullanıyor kanaatine vardım....Teşekkürler kendisine.

Sonuçta kendi kararımızı kendimiz alıyoruz.
    Açıkçası migros-kipa değişimi beklerken oluşan bu fiyat hareketleri beni de bazen cezbetti bazen de korkuttu ..ama ne olursa olsun sonunu görmek için sabretmeye karar verdim. ..
    Zarar da etsem ,bilgiye ,görgüye ,paylaşıma saygı duyarım ...
    Kipa forumunda da geriye dönük baktığım kadarıyla olumlu ve olumsuz senaryoları paylaşan nice insan varken ..,
    Hepsine teşekkür eder Bilgiye ve tecrübeye saygı derim başka bişey demem....
    Hepimize hayırlı kazançlar olsun. ..
    Kipa =migros olsun, adil olsun....

Alıntı Originally Posted by SerdarT Yazıyı Oku
    Algım birazcık yüksektir,Acemşah üstadın hiçbir dediğini yapmadım sadece takip ettim...Sanırım burnu iyi koku alıyor...Ve de sadece bildiklerini paylaşmak için kullanıyor kanaatine vardım....Teşekkürler kendisine.

Sonuçta kendi kararımızı kendimiz alıyoruz.
    Açıkçası migros-kipa değişimi beklerken oluşan bu fiyat hareketleri beni de bazen cezbetti bazen de korkuttu ..ama ne olursa olsun sonunu görmek için sabretmeye karar verdim. ..
    Zarar da etsem ,bilgiye ,görgüye ,paylaşıma saygı duyarım ...

Acemşahla yollarımız yataş,Afyon ve son olarak Kipa’da kesişti. Ben bu 3 hisseyi erken almama rağmen ne zaman hisseye Acemşah geldiyse hisse yukarı hareketlendi. Bu işin ustası diyebilirim, sizinde yazdığınız gibi kokuyu tam zamanında alıyor. Galiba 300/500 bin civarında hisse aldığını yazmıştı. Buradaki kazancın Acemşah için çok önemli olmadığını düşünüyorum. Kendisi patronun işine taş koymak için aldığını yazmıştı.

Yarın Ne yapacak acaba. 2 gündür güzel gitmiyor.

3. 4'ün altına salarsa adamların işine gelir. Sallayıp dökseler 2'ye 1 nere, 3-4 lira nere.

4. bugun ve pazartesi kağıdin sağlamlığını anlayacağız.Insallah 4.20 ustune atar.

5. Nooldu tirrik spek mal mi gidiyo gelsene asssagilara zuhahaha,

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Daha nereye gelecekti ki 393 daha gün bitmedi spek sana bu lafı yedirebilir inşallah senin dediğin olur YTD

7. Fark 20.000 lot her kademede mal kaybediyo tuci g.tune sokar o klavyeyi gün sonunda böyle giderse spegin

8.  Alıntı Originally Posted by erol_ay98 Yazıyı Oku
    Nooldu tirrik spek mal mi gidiyo gelsene asssagilara zuhahaha,

Arkadaş endeks kaybina bak birde bizim kağıdın kaybina bak.%15 mi düsecez.Yoksa senin izledigin platformda artiya mi gectik bizde ondan izleyelim😀

Sayfa 491/852 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •