Sayfa 498/999 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Sonuna kadar uzun vade biraz biraz altın alamya devam edeceğim 160 liradan aldım 220 den de aldım almaya devam biraz biraz ..Uzaydan altın gelecek mis Nasa yıllar önce gittiği aya gitmeye çalışıyor yersen hala space x başarısı takdir edilir onlar bile dragon kapsülü eksikleri var yine Ruslara kaldı nasa yani anlayacağın uzay falan meteor altın getirme şuan için değil 10-15 yıl daha hayal ... 1500 onslar bir şey değil ben kağıt parcasindan uzak duruyorum vadeli hisse altın portföy u üçe böldüm böyle de devam etmeyi düşünüyorum ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Viop sayfasına yazmıştım,
    Buraya da ekleyeyim.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Yarın portföyü %30 döviz, %40 altın, %30 gümüş olacak şekilde güncelleyeceğim.
    Küresel krize kadar da değişmeyecek.
    %30 luk döviz de eşit oranlarda gbp-usd-eur olacak.

2. önce borsaları ele verdiler,sonra altcoinleri,şimdi sarı tenekeyi ele veriyorlar. eller havaya,eğlence tam gaz.

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    önce borsaları ele verdiler,sonra altcoinleri,şimdi sarı tenekeyi ele veriyorlar. eller havaya,eğlence tam gaz.
    Sarı teneke bu yıl eski zirvesini görmezse bir daha görmez.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Yarın portföyün kalan %40'ını da dolara gömeceğim ve %100 dolarcı olacağım.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. tl bugün neden bu kadar güçlü enteresan,py dolar/tl shortları bozmadı herhalde ,5.62 geçilmeli görünüyor dolar/tl longlar için...

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    tl bugün neden bu kadar güçlü enteresan,py dolar/tl shortları bozmadı herhalde ,5.62 geçilmeli görünüyor dolar/tl longlar için...
    Ya faiz indirimi hemen öncesinde ya da hemen sonrasında bozarlar ve tahvilleri de satarlar diye düşünüyorum.

Bu arada küresel krizin ayak sesleri her geçen gün daha da şiddetli geliyor.

Screenshot_2019-08-14-16-21-13-768.jpg

7. dolar 59 pezo olmuş çinde de 7 üstünde sanırım biz inat ediyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Sendeki rahatlık ben de olsa bir ayran açardım...
    Hiçte rahat bir durum değil aslında.Niye 7.20 civarı satıp alttan yerine koyamadım diye kafayı duvara vururdum.
    Dolar al tut işi değil düşükten al yüksekten sat ve bu döngüyü devam ettir olayı

Sayfa 498/999 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •