Sayfa 498/788 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    Bu adam insanlığımı unutturuyor bana.Allah bunu helak etsin inş.
    Amin ! Amin !
    Allah bin türlü belasını versin inşallah...
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. alın size arzdan beri hissenin dolar karşısındaki performansı

biz.jpg

3. Alanın elinde patlıyor...şaka gibi...

4. Hisseden çıkmalı mı yoksa kalmalı mı karar veremedim
    suriyedeki durum da git gide tırmanıyor
    Aylardır piyasalar bir türlü başını kaldıramadı
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. elimde hisse yok ama gelip gelip bizime sövesim geliyo

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. wall zor bir karar ben yillarimi verdim.bunu satip suanda alabilecegim hicbirsey yok zaten,o nedenle elimdekini gunahi ile sevabi ile tasimaya devam edicem...cok kotu patladim 4 yildir bu hisse de inatlasmamak lazim,bazen basireti baglaniyor insanin benim ki de bunda kaldi...

7. valla bu kadar sabreden yapcak bişeyi yok sabredecek ya toaso adel gibi süpriz cıkış yapabileceklere veya gubrf gibi 2 yılda bişeyler yapabişeceklere geçip şansını deniyecek ki ben bisüredir öyle yapıyorum. bu bizim zaten kactan satarsan altından alınıyor. daha önce sormuştum neden alctl degil de bizim diye. bunun cevabını bile veremiyorduk ki o zaman bizim 1 tl pahalıydı. bu lanet kagıdın ucuzluğuna aldandık hep ama hiç güldürmedi

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. bugun ben alim yaptim arkadaslar,gordu benim aldigimi elime verdi hisseleri...soz bir daha almayacagim satmayacagim da...

Sayfa 498/788 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •