Sayfa 498/664 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5426 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dur hele keko dostum sağlam bir mallanalım
    bu spek sana buralardan daha fazla mal vermez...boşuna bekleme...elindekiler ile yetin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

kazançkapısı dostum istiyorsan tahta yapıcıya bir dilekçe yazayım da sana biraz mal versin...

......................................BERKO SPEĞİNE..................
    Ağa 8 yıllık dostum kazançkapısı 32,00-33,00 fiyat aralığından biraz yüklü mal almak istiyor...lütfen ya sen ona mal ver yada yukarıdaki kademelere yüksek miktarda takozlar koyarak birilerinin ona mal vermesini sağla...birazcık hatırım varsa bunu yap...
    şimdiden sana teşekür eder ,sana ve ailene sağlık ve esenlikler dilerim....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu spek sana buralardan daha fazla mal vermez...boşuna bekleme...elindekiler ile yetin...
    Vallahi sanki burayı okuyor namıssız,yukarı sürdü ..

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kazançkapısı dostum istiyorsan tahta yapıcıya bir dilekçe yazayım da sana biraz mal versin...

......................................BERKO SPEĞİNE..................
    Ağa 8 yıllık dostum kazançkapısı 32,00-33,00 fiyat aralığından biraz yüklü mal almak istiyor...lütfen ya sen ona mal ver yada yukarıdaki kademelere yüksek miktarda takozlar koyarak birilerinin ona mal vermesini sağla...birazcık hatırım varsa bunu yap...
    şimdiden sana teşekür eder ,sana ve ailene sağlık ve esenlikler dilerim....
    Vallahi moralim bozuldu şimdi alamadık malı

Vallahi moralim bozuldu şimdi alamadık malı
    üzülme yahu bakarsın benim hatırım için sana malı verir... bende de çok mal yok biliyorsun...sermayemin sadece %5 i kadar mal alabilmiştim...elimdeki kocaer ve atatp ye kıyamamıştım...fazladan olsa eksiğini ben tamamlardım..ama fazlası yok dostum...bakarsın elinden çok fazla olan bir baba bir kısmını sana verir...hiç belli olmaz...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    üzülme yahu bakarsın benim hatırım için sana malı verir... bende de çok mal yok biliyorsun...sermayemin sadece %5 i kadar mal alabilmiştim...elimdeki kocaer ve atatp ye kıyamamıştım...fazladan olsa eksiğini ben tamamlardım..ama fazlası yok dostum...bakarsın elinden çok fazla olan bir baba bir kısmını sana verir...hiç belli olmaz...
    Bofa versin de bitirsin onu yeniden tetikleyecek biri çıkar elbet

Bofa versin de bitirsin onu yeniden tetikleyecek biri çıkar elbet
    bofanın satması için birilerinin yukarıya takoz koyması lazım...takoz koyacak bir mert birini bulmak lazım...bunu da ancak bir para babası yapabilir...benim gibi bir keko yapamaz...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bofanın satması için birilerinin yukarıya takoz koyması lazım...takoz koyacak bir mert birini bulmak lazım...bunu da ancak bir para babası yapabilir...benim gibi bir keko yapamaz...
    41 bin lot daha verdi bofa kaldı 150 bin lotu..alır satar bu algoritma..mermisi bitince yine alacak..

Sayfa 498/664 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •