Sayfa 499/1004 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Viop LV

1. Millet altın ve döviz alıyor.

Yurt dışına gidip harcamasından iyidir ama fiyat istikrarı bozuluyor.

Borsa bu hali ile küçük parayı çeker, büyük parayı çekecek ev, dükkan, arsa yerine geçecek sistem lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Ben son bir haftadır yeni halka arz tahtalarında takılıyorum.
    Muhtemelen bist 30 ü ramazan münasebetiyle nadasa almış olmalılar, işlem yapan yok gibi bişii, bikaç robot var işte

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben son bir haftadır yeni halka arz tahtalarında takılıyorum.
    Muhtemelen bist 30 ü ramazan münasebetiyle nadasa almış olmalılar, işlem yapan yok gibi bişii, bikaç robot var işte
    pegasus thy yine ekmek yedirir orda
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Borsada ufak ve ucuz hisse kalmış olma ihtimali çok düşük, belki bir iki tane vardır ama yıllarca beklemek gerekebilir.

Öte yandan bir ev parası etmeyen şirketler 4-5 milyar TL olmuş. Finansal okurluk açısından çok cahil milyonlar var, biner liralık satsam yine de kardayım diyen patronlar vardır.

5. Yukarı hamleyi bankalar ile yapması zor, millet gırtlak banka long ama cepte para kalmadı. Temettüler sonrası hareket olur bence.

6. Kademeler zayıf ve oynak bam %1 yukarı alsada bam %1 aşağı alsada şaşırmam
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    pegasus thy yine ekmek yedirir orda
    Aldığım elimde kaldı son günlerde bist30 dan hiç ekmek yiyemedim, benim zamanım çok değerli hergün paraları katlayamazsam rahat edemiyorum
    Müzük yeniden çalmaya başlayana kadar yeni halka arzlardan paraları katlıycaz, yabcak bişii yok

8. O gün hangi resmi koysam endekis göçsede o kaat yeşil kapatıyor, işte bu reklamın gücü

Sayfa 499/1004 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •