Sayfa 5/166 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    01.07.2021 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla başlatılan pay geri alım işlemleri kapsamında 26.07.2021 tarihinde yapılan alımlar tabloya eklenmiştir. 26.07.2021 tarihinde 32,24 TL - 32,60 TL fiyat aralığından (ortalama 32,4261 TL) 1.000.000 adet pay geri alınmış ve Şirketimizin sahip olduğu ARCLK payları 2.280.000 adete ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %0,3374)
    Bugün gördüğü en düşük 32.22'den yine şirket alımlarıyla çevrilmiş. Yoksa çok daha düşüğü görebilirizmişiz.

Bunların derdi nede böyle satıyor yabancılar? Yani geri alım olmasa kimbilir kaçta idik. Yahu dünya devi, afrikadan pakistana lider şirketlere sahip üstüne hitachi bedava. Whirpoola vestel tarzı üretim bedava. Bekosu arçeliği, ulan ucuz altusu bloombergi. Türkiye ye de bağımlı değil. Gelde çık işin içinden

1 milyon lot aldı. Bana mısın demedi. Bunlar harbi haysiyetsiz. Satın çok şükür koç destek çıktı.aha buraya yazıyom, eşşek gibi gelip alacaksınız eşşek gibi anıra anıra.

4. İkinci çeyrek 09 Ağustosta geliyor. Beklenti iyiyse genelde öncesinde alıma geçerlerdi. Haberle birlikte de verirlerdi. Boa bugün sattığına göre yarın alıma başlayabilir. Haftaya yönü belli olur.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bunların derdi nede böyle satıyor yabancılar? Yani geri alım olmasa kimbilir kaçta idik. Yahu dünya devi, afrikadan pakistana lider şirketlere sahip üstüne hitachi bedava. Whirpoola vestel tarzı üretim bedava. Bekosu arçeliği, ulan ucuz altusu bloombergi. Türkiye ye de bağımlı değil. Gelde çık işin içinden
    anlam verilemiyor gercekten,başka hisse olsa 10larca yükselirdi

var bir oyun hayırlısı inşallah.bilanço tarihi dahi verildi hayret valla

7. https://share.matriksdata.com/share....07262057136223

Temmuz ayında yabancılar toplamış mı gözüküyor bunun Türkçe meali nedir ve bank of hic listede yok neden.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hindistan voltas beko en bependiğim pakistanlı dawlance ve afrikalı defyle beraber. Hepsi bakir pazar.
    En karizmatik markamızda hitachi!

Sayfa 5/166 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •