Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 33 - 40 arası.

Konu: CVKMD - CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    13 Nisan Perşembe işkence görecek diye biliyorum
    Doğru. Persembe.

2.  Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    13 Nisan Perşembe işkence görecek diye biliyorum
    Umarım işkence görmeyiz !😁 Herkese bol kazançlar...🙏

CVKMD saklaması, dolaşımda sadece 8.4 milyon lot var,

4.  Alıntı Originally Posted by snowdncer Yazıyı Oku
    Bu kadar kişi herhalde ya buna başvurmayı unuttu ya da finansallarını inceleyip CVKMD' yi beğenmedier

iyi oldu hocam zaten lotu fazla yok

merhabalar , sizce altın aramasından bir haber düşer mi ilerleyen zamanda alınıp orta ve uzun vade beklemek doğru olur mu ?

Alıntı Originally Posted by Anil96 Yazıyı Oku
    merhabalar , sizce altın aramasından bir haber düşer mi ilerleyen zamanda alınıp orta ve uzun vade beklemek doğru olur mu ?
    Büyümeye açık bir hisse, Bir köşede durmasındazarar yok.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

selamımızı çakalım cvk madenımıze..!!!

patron dıyorkı arz gelıri ile tespıtlı 264 bın ons rezervımızı,ve 1 mılyon ons tahmını rezervımızı çıkarmak için kullanacağız..!!daha ne desın..

borsa höstadları ne dıyor ,,pahalı kaçın..sermaye 42 mılyon dolaşımdakı lot 8.400 bın ..fazla soze gerek yok bakalım zaman hangımızı haklı çıkaracak..!!! buradan selam höstadlara..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Siyanürsüz altın üretimi yapacağız
    DÜNYA’nın sorularını yanıtlayan CVK Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik, halka arz gelirlerin büyük bir kısmını altın madeni yatırımında kullanacaklarını söyledi. Çevik, “Balıkesir Sarıalan mevkiinde 7 yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz arama faaliyetleri doğrultusunda UMREK’in verilerine göre 264 bin ons rezervimiz bulunuyor. Sahanın sadece bir kısmı araştırıldı, diğer bölgelerde de araştırmalarımız devam ediyor. Tahminlerimiz bulunan altın miktarının 1 milyon onsu geçmesi yönünde. Burada ormanlık alanları traşlamadan, siyanürsüz ve çevreye zarar vermeden altın üretimi gerçekleştireceğiz. Altını gümüş, bakır gibi diğer metallerle beraber alacağız ve bu diğer metallerin de değerlerini hesaplayarak doğrudan ihraç edeceğiz. Yani altın konsantresi satacağız. Bununla beraber tesisimizin enerjisinin de yenilenebilir kaynaklardan sağlanmasını hedefliyoruz. Bu doğrultuda GES yatırımları da gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

buda patronun söyledıklerı ben onun yalancısıyım..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •