Sayfa 50/339 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 393 - 400 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Şirket attığı iş kaplarıyla devamında bilançosuyola ucuz olduğunu gösterecektir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1153120

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1153119
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1152523
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1150394
    Halka arz olduğu işlem gördüğü şunun şurasında 20 gün oldu mu attığı kaplara bakın mübarek astor da böyleydi ama bu astoruda geçeceğe benziyor

3. Şimdiden 55 milyon doları geçti sonumuz hayır olsun

4. Sloganımız cwenerji güneşten gelen elektirik

5. https://twitter.com/vveliaht/status/...139649/photo/1 Buna derler fincan kulp kısada hedefi 160 sonrasına bakarız YTD. https://twitter.com/ALKATRAZKUSCUSU/...440448/photo/1 Bu arkadaşta aynı şeyi söylemiş hayırlısı bakalım yatırım tavsiyesi değil zarar edebilirsiniz. YTD.

6. Bazı yerlerde çatı kiremidi felan diyorlar bu şirketin çatı merteğine monte olabilen aynı zamanda sızdırmazlık sağlayan güneş paneli var yani çatısındaki kiremidi değiştirecek olan vatandaş direkt kiremidi sallayıp bu ürüne geçebilir ayrıyeten tekrar kiremit işçilik yüzey kaplama gibi maliyetlerle uğraşmaz bunu geçtim şirketin cephe uygulaması için ar ge çalışması var amaç sıfır karbon emisyonu binalar üretmek yakında örnekleri çogalır Bi furya da o kalemde başlar

7. CW Enerji’den Tüm Dünyaya Yerli Güneş Paneli İhracatı
    CW Enerji’den Tüm Dünyaya Yerli Güneş Paneli İhracatı
    CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş., 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firması olarak, Türkiye’nin güneş enerjisi santrali kurulu gücünde en büyük pazar payına sahip yerli güneş paneli üreticisi ve toplam kurulu güçte en fazla kullanılan güneş paneli markası olarak faaliyetini sürdürüyor. Şirket, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde milli teknoloji ve yerli iş gücü ile yerli güneş paneli üretimi sağlıyor ve 13 ülkeye AOSB’deki fabrikasında ürettiği panelleri ihraç ediyor.

En iyi hammaddeler ve sıfır mikro çatlak kalitesiyle güneş paneli üreten Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, 2017 yılı faaliyetlerini değerlendirerek, 2018 yılı içerisinde daha da genişletecekleri kapasiteleriyle ilgili bilgiler verdi.

Sarvan, “CW Enerji AOSB’de 500MW/yıl üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük güneş paneli üreticisi olup 2018 yılı Temmuz ayına kadar üretim kapasitesini 1GW /yıla çıkartarak Avrupa’nın da açık ara en büyük güneş paneli üreticisi olacaktır. Ayrıca 2018 yılı sonunda ilk etapta 250 MW üretim kapasitesi ile başlayıp 500 MW’a kadar çıkartmayı planladığımız Antalya Serbest Bölgesi’ndeki bir diğer fabrikamızı devreye almaya hazırlanıyoruz. CW Enerji güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak 1 MW üstü ve altı projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile genel bakım konularında hizmet vermektedir. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunmaktadır. CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Çin’de de 2009 yılından bu yana güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir. CW Enerji’nin hizmetleri arasında şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız (Off-Grid) sistemler, güneş enerjili sulama sistemleri, led aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları anahtar teslim uygulamaları da mevcuttur†ifadelerini kullandı.

“Sıfır Mikro Çatlakâ€
    Alanında uzman Ar-Ge ve Ür-Ge kadrosu ile gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak uluslararası standartlarda kaliteli üretimi hedef haline getirdiklerinin altını çizen Sarvan, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak için PV güneş paneli üretiminin her aşamasında uluslararası standartlara uygun ve ticari etiği dikkate alarak iletişim içerisinde olduğu tüm iş partnerleri ile aynı amaç içerisinde kalite politikasını belirlediklerini söyledi. Tarık Sarvan bu amaç doğrultusunda, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO/IEC 27001:2013, ISO 50001:2011, ISO 10002:2014, UL, IEC standartlarına uygun olarak kalite politikasını sürdürdüklerini ve sertifikasyon uygunluğu ile düzenleyici standartları doğru olarak sağlayabilmek için TSE, TÜV SÜD, TÜV Rheinland, SGS gibi bağımsız test kuruluşlarınca ürünlerini test ettirdiklerini belirtti. Sarvan, alanında uzman personeller ile üretim aşamasında en iyi hammaddelerle sıfır mikro çatlak kalitesiyle güneş paneli üretimine devam ettiklerini ve müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tuttuklarını vurguladı.

Amerika, Avrupa ve Afrika’da yeni pazarlar hedefleyen şirket, Antalya’daki fabrikalarından Almanya, Romanya, İsviçre, İran, Fas, Kosova, Tunus, Suriye, Irak başta olmak üzere yaklaşık 13 ülkeye ihracat yapıyor, yeni fabrikaları ile de şirket ihracat ağını en az 20-25 ülke ile daha da genişletecek.

“Yüzyılın Evleri Tasarlanacakâ€
    CW Enerji olarak, olmazsa olmazlarının Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları olduğunu dile getiren Sarvan, “Şirketimizde 100’e yakın mühendis var. 20 kişiden oluşan Ar-Ge ve Ür-Ge ekibimiz ile inovatif ürünler geliştiriyoruz. Türkiye’de ilk bizim mühendislerimiz tarafından geliştirilen, yüz yılın kiremidi olarak adlandırdığımız çatılarımıza özel su sızdırmaz çatı kiremidi geliştirdik. Yüz yılın kiremidi diye adlandırdığımız çatıya uygun sızdırmaz güneş panellerimizi, özel kauçuklu, çatıya uygun, su-hava-nem-sıcaklık geçirmeyen, tüm hava koşullarına dayanıklı bir sistem halinde ürettik. Çatıya uygun sızdırmaz güneş paneli çerçeve sistemini ister çatı kiremidi olarak isterseniz sandviç panel şeklinde de kullanabilirsiniz. İzolasyonu da sağlayabilen bu kiremitler ile elektrik enerjinizi de güneşten karşılayabilmenizi mümkün hale getirdik.†diyerek, öncelikle Avrupa ve Arap Yarımadası’na ihraç etmeyi planladıkları yeni milli panellerin, ülkemizde ise bayiler üzerinden ulaşabilir olacağını belirtti.

8. CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır. Yıllık 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle güneş paneli üretim firmalarından biridir.

CW Enerji, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyor. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

CW Enerji, yıllık 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesi ile kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetini sürdürmektedir.

TÜRKİYE’NİN 408. ŞİRKETİYİZ

CW Enerji, Türkiye’de sanayi faaliyet alanındaki en büyük kuruluşları tespit etmek için İstanbul Sanayi ve Ticaret Odası tarafından yapılan, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu†İSO 500 2017 sıralamasında, 2017 yılında gerçekleştirmiş olduğu net satışı ile listenin 408’inci sırasında yer almıştır. İSO500 sıralamasına güneş enerjisi sektöründen adını yazdırmayı başaran tek firma olan CW Enerji, “Üreten güçlü Türkiye†hedefiyle ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

CW Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. CW Enerji, dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmektedir.

KALİTE VE SERTİFİKASYON

CW Enerji, insanoğlunun yaşamını daha sürdürülebilir kılabilmek için duyarlı davranarak yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan ve kendi sektöründe dünya lideri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO/IEC 27001:2017, ISO 50001:2018, ISO 10002:2018, UL, IEC standartlarındaki fabrikamızda üretilen güneş panellerimiz, sertifikasyon uygunluğu ve düzenleyici standartları doğru olarak sağlayabilmesi için bağımsız test kuruluşlarınca test edilmektedir. CW Enerji sahip olduğu bu değerler ile ürettiği güneş panelleri “30 yıllık linear performans garantisi†dünyanın önde gelen reasürans şirketleri tarafından güvence altına alınmıştır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

CW Enerji, kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Sürekli gelişim felsefesi ile faaliyet gösteren CW Enerji, bunu alanlarında derin bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşan değerli ekibiyle gerçeğe dönüştürmektedir. CW Enerji’de, çalışmak bir zorunluluk olmaktan çıkarak, eğlenceli bir alışkanlık haline gelmektedir.

Sayfa 50/339 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •