Sayfa 500/1004 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. aynı fiyattalar....

iyi olan kazansın...

benim oyum akbanktan yana...

2. Efenim halen geçerli
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

şimdi bist 100 anilizine gelrisem ..BU OLAY BENİ BAĞLAR.!!!
    1370 e doğru gaplı açılış üstünde seanslık 2 kapanış gerekli net boğa piyasasından konuşabilmek için.!!!
    kullandığım 1 osilatör olumlu olsa da

bir adım sonrası için long yönlü yani boğa piyasasına 1 emare kaldı anlamı çıkmakta.!!.bu benim sistemde trend onay çerçevesinde gerçekleşebilir.!!
    1361 seviyesi mcginley abimizin hızlı sinyalinin onayı olsa da mevcut düşüşler de pozitif uyumsuzluk anlamı taşısa da hacimsel etki görmeden elimde ki mala kademe ya da spot piyasaya yeniden giriş yapmam.!!

aylıkta da en son gönderimde 1444 üstünde kalamayınca sistemim sat yönlü olduğunu belirtmiştim..yeşil alan ana dalga akım ve burada kana üstüne de çıkabilmesi için haftalıkta 1428 seviyeleri her daim hedef üstünde kanal üstü oluşumlardan sonra yeni zirve hikaye ve rekordan bahsedebiliriz.!!
    kısalarda 1381 hedef seanslık bunun üzerine atamaz ise de endeks ÇÖP anlamı taşır.!!
    2013 2016 yılı benzeri ana hatlarında bir hareket benzer gözüküyor.!!

adamın biri çıkacak diyecek ki xutum paylaşmış vadeli piyasa sayfasında diyecek.!!
    xutum ne kadar bist 30 önünde olsa da salınımı bist 30 göre daha çabuk yaptı.... ben bunu pay vadeli ve bist 30 için çok olumlu buluyorum.!!!

vadeli onaylı artık makas vs ne halt ettiyse pala net yönlü satta olsa da spotu bir nefes kadar da onayına yakın.!!

mc ginley abi olumsuz osilatör ve indiakatörler olumsuz vadelide ama spotunda en azından ışık var.!!!
    grafiğe bakınca LONG STOP un stopu daha yakın hatta REVERSE işlemde 2 kat girdide daha çok getiri sunadabilir.!!

mc ginley abi tam olumluya döncek iken osiletörler ve kullandığım bir kaç indi olumluya dönecek iken iyi vermiş..son düzlükte de 0,618 seviyesi ve bu seviye de ki veri kesisşimlerini çok olumlu buluyorum.!!
    AMA GENEL RESME BAKTIĞINIZ DA dip avcılığı yerine yakın stop ile işlem en kötü stop aralığı 240 dakika da 11 puan atr aralığı ile poza long short denenebilir..kısalarda LONGLARIN daha çok kazandıracağını ama bist 30da ana trendin short olduğunu belirmtek isterim .!! haftalık aylık long stop daha kontrol EDİLEBİLİR durmakta yani uzak vade için iyi ekmek var.!!AMA ÖZELLİKLE BU AY Kİ KAPANIŞ ÇOK NET YOL GÖSTERECEK.!!

HAFTALIKTA 1500 SEVİYESİ üstü kapanışlarda herşeye farklı bakınız..
    ÖZETLE BİST100 BİST30 DAR ALANDA KISA PASLAŞMALAR.!!!
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeksler fibodan hisseler banttan kıpırdadı..
    Ne kadar altı dolu görecez.
    Boğa piyasası başında bile olduğu düşünülse bir emare görmüyorum
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

4.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Efenim halen geçerli

long ve ya short demek için bu kadar grafik atmanıza gerek olmadığına kanaat getiriyorum. bizler sözlere itimat eden bir topluluğuz. kimin ne söylediğine bakar kendi bildiğimizi yaparız.
    arz ederim.

5. Sonuçta kimse aktif akılda tutamıyor burada neydi ne oldu diye görsel atmak herkes açısından iyi..
    Kendi sistem ve öngörüm..
    Kimseyi bağlamasın zaten herkes kendi aklıyla iş yapsın mevcut grafiklerde zaten yön tayini yok bakana kalmış o
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    long ve ya short demek için bu kadar grafik atmanıza gerek olmadığına kanaat getiriyorum. bizler sözlere itimat eden bir topluluğuz. kimin ne söylediğine bakar kendi bildiğimizi yaparız.
    arz ederim.

6. Bu arada sayın şahin yorum yap piyasa düşerken neredeydin diyenler için analiz..
    Üstteki alıntı analizim evet ama altta ki alıntı rutin..
    Bir de emare görürsem zaten yakarım burayı bu forum boğaları unutmuş..
    Ayı lar da eski ısrarcılık yok..
    Nerde eski ayılar
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    arz ederim.

insan nasıl yorulmuyor 10 tane grafiği aynı mesaja eklemeye şaşmamak elde değil.. daha önce bu konuyu konuşmuştuk rica etmiştik.. grafik işin olmazsa olmazı ama işin bir yapılış biçimi var..bir mesajda 10 tane şekil olmuyor.. fikir+grafik iyi bir kombinasyon ama bu şekilde sayfanın sabote edilmesi viop ruhu ile hiç uyuşmuyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. 2 sorum olacak
    1 dohol neden dusmektedir
    2 nereye varmak istemektedir.

Sayfa 500/1004 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •