Sayfa 503/712 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. BASIN BÜLTENİ-Türk Hava Yolları, Balkanlar ve Güney Avrupa rotalarına özel fırsatlar sunuyor20/09/2022 13:15:17
    Dünya’nın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, İstanbul’dan Balkanlar ve Güney Avrupa’da, 32 uçuş noktasına uygun fiyatlarla seyahat imkânı sunuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, İstanbul çıkışlı uçuşlarda, 20 Eylül – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 1 Kasım 2022 -31 Mart 2023 tarihleri arasında her şey dâhil 119 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.

Her şey dâhil gidiş-dönüş 119 Dolar’dan başlayan fiyatlar Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Aynı hatlara, Pegasus, geçen hafta, 5 Euro + vergiler yaptı.
    Kampanya görmesek, kampanya diye yiyecekler bizi.

3. " Tedarik zincirindeki keşmekeş, denizyolu taşımacılarını havayolundan destek almaya mecbur kılıyor.

Covid-19'la başlayan kapasite sıkıntısı, salgın sonrası talep patlaması ve en nihayetinde Rusya - Ukrayna savaşı, dünya lojistik akışını darmaduman etti.@havayolu101 "

Zaten yönetim, Anadolu Jet veya Turkish Cargo da birleşme, satım veya ortalık konusunun gündemlerinde olduğunu genel kurulda
    belirttiler. Acaba dünya genelinde aksiyonlar alınmaya başlamışken bizimkinde de bir hareket olabilir mi?

https://www.havayolu101.com/2022/09/...destek-aliyor/

YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP, HERKES KENDİ KARARINDA HÜR'DÜR.

4. Başkan dan güzel bir hedef daha gerçekleşirse ne ala;

“Bu sene bir milyona yakın Amerikalı Türkiye’mizi ziyaret etti ve edecek. 2023 yılı hedefimiz bu rakamı ikiye katlamak. Evet, en popüler Avrupa ülkesini bile ziyaret eden Amerikalı turist sayısının 2 milyon olmadığını biliyorum. Ama arkadaşlarımın yeteneklerini ve dirayetlerini de biliyorum.

Bugün olduğu gibi tüm yıl boyunca onlarla beraber sahada olacağım. “

https://www.linkedin.com/posts/ahmet...ium=member_ios

YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP, HERKES KENDİ KARARINDA HÜR'DÜR.

Taşınan Açıklar GARAN dışında çok azalmış, THYAO özelinde sadece 487 bin lot açık taşınmış, zaten düşen piyasa da yatırımcılar açık yapmayı değil de mal almayı düşünürler, bir darbe de oradan yerler!

6.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Aynı hatlara, Pegasus, geçen hafta, 5 Euro + vergiler yaptı.
    Kampanya görmesek, kampanya diye yiyecekler bizi.
    Pegasus’a da bindim THY’nada bindim. Aradaki konfor farkı anlatılamaz. Yolcular bile gelir durumu yönünden çok çok farklı. THY müşterisi pek kampanyaya takılmaz. Kampanya sadece bir alt gruptan yeni müşteri çeker.

7. Bankalardaki işlemler borsanın dokusunu bozdu. Her zaman derim vadeli, kredili, açığa vs. alış satış işlemleri yasaklanması lazım. Karşılığı anlık portföyde olmadan alım satım yasağı gelse borsa kumar anlayışından kurtulur. Vatandaş da birikimlerini borsada değerlendirir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    231
    Suratınızı asmayın arkadaşlar;bekleyen çorbayı içer...Yeterki; şu Yunan hergelesi,arkadan birilerinin ittirmesiyle başımızı belaya sokmasın...!

Sayfa 503/712 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •