Sayfa 505/854 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 6830 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Baş işsiz cahil amele olarak zaten bir kaç ahbap hariç yazılanları ciddiye alıp okumadığım için yazarsanız ekime yazmazsanız dikime diyor sıcak saunama giriyorum.
    Az insan çok huzur

2. Bu foruma bişey yazmaya değmez kepazeye dönüştü iyicene

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Baş işsiz cahil amele olarak zaten bir kaç ahbap hariç yazılanları ciddiye alıp okumadığım için yazarsanız ekime yazmazsanız dikime diyor sıcak saunama giriyorum.
    Siz roro gemisi vs paylasiyordunuz bence devam edin motive edici oluyor

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Romanya Puma uretimi yuzde 70-80 kapasite başladı, courier ise 4 bin adet başladı, yeni kurulan bir hat yillik kapasite 100 bn.

Toplam 700 bn kapasitelik uretim ilk ay itibariyle yuzde 80 uzeri verimlilik gosterdi. Ustune ustluk golcuk ve romanyada transit custom ve courier icin kurulan yeni hatlar tam da hizini almamisken. Resesyon, stagflasyon vs. eli yansa bile froto dokunmayan yerli fon yoneticilerine kapak oldu, insallah show dolar bazli 36 nin da uzerinde de devam eder.

Altı üstü boş-negatif konuşan, gerizekalı, kifayetsiz, kompleksli tipleri bir kenara bırakın. Sizden enerji çalacaklara değil, size birseyler katabileceklere odaklanin.

5.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Romanya Puma uretimi yuzde 70-80 kapasite başladı, courier ise 4 bin adet başladı, yeni kurulan bir hat yillik kapasite 100 bn.

Toplam 700 bn kapasitelik uretim ilk ay itibariyle yuzde 80 uzeri verimlilik gosterdi. Ustune ustluk golcuk ve romanyada transit custom ve courier icin kurulan yeni hatlar tam da hizini almamisken. Resesyon, stagflasyon vs. eli yansa bile froto dokunmayan yerli fon yoneticilerine kapak oldu, insallah show dolar bazli 36 nin da uzerinde de devam eder.

Altı üstü boş-negatif konuşan, gerizekalı, kifayetsiz, kompleksli tipleri bir kenara bırakın. Sizden enerji çalacaklara değil, size birseyler katabileceklere odaklanin.
    Bakiyorum yerli fonlara bellemişler 3 5 hisse hepsinin portföyunde ayni hisse isimleri. Bu duruma bende ayar olmaya başladım

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,295
    buyrun bu veriler frotoyu da ilgilendiriyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 505/854 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •