Sayfa 506/1002 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Zeytin tüketimi bu zeytin pakette 200 adet var. Kahvaltıdan 30 zeytin yiyen olur. Ben bile 20 ye yakın yerim. 5 kişi kahvaltı yapsın iki günde biter kalabalık olursa bir günde biter. Babam gibiler sene de 2 kg zeytini zor yer. 18-20 yaşında ki gençler sığır gibi yiyor. Reha kayaya dört delikanlı gelse Reha başkan günlük markete gider tüketim şaşar. Yeğenim bir oturduğun da 2 ekmek yiyor.

2. Ben kazadan önce 25-30 yaşlarında bir oturuş da 14 etliekmek yedim. Bir oturuşta aç kalksam iki ekmek yerdim. Kilo da almazdım. Hayvan gibi de çalışıyordum.

3. https://www.sozcu.com.tr/mehmet-sims...topladi-p21609

Mehmet Şimşek FİK’i topladı

Gemlik denilince aklıma geldi, kodumun memleketinde Gemlikten başla taaa... Adıyamana kadar zeytin yetişir.

Yani Türkiyede ki ürün çeşitliliği Dünyanın hiç bir yerinde yok, çay, zeytin, fındık, Antep fıstığı, muz, incir, şeftali, kavun, karpuz, pirinç sayın sayabildiğiniz kadar.

Açın Dünya haritasını herhangi bir ülke seçin, bu ülke Fransa da olabilir, ABD'de, Brezilyasından tutun, Avusturalyasına kadar Türkiyede yetişen ürün sayısının, yarısı yetişen ülke yoktur.

Ve bu ülke fakir AMK...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dedik ya kredi kartıni taksite kapatmış ziraat bankası. Taksitli nakit avans denesem verir sanki. Baktım aylık%4 üstü faizle veriyor.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,223
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hanım 5 lt lik çaydanlık aldırdı yetmiyor çaya diye. Müsait geldimi Kazan la pişiyor yemekler. Ev 180 MT 4+1 gibi. Zemin kat yüksek giriş. Misafir gelince balık istifi şekilde yatılıyor. Diğer baldız Konya'da misafire yüzü gülmedigi için ona yatmaya giden yok. Misafir bu yer içer ikramda tebessümde kusur etmemek lazım. Viob dan misafirim geldi defaatle. Ben akp li hariç her türlü insana tahammül ederim akp li olunca babam bile üç beş dakikada harcarım tepe mi attırırsa.
    Ayasofya2005 ağabeyimin stoklarını azaltanlardan biri de benim.Sofrasına oturup zeytin yemek nasip oldu.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Canan karatay ın katılmadığım pek çok görüşü var,ama zeytin konusundaki tavsiyeleri bana çok mantıklı geliyor.Zeytin ve zeytinyağı çok sağlıklı,çakal çukal işler üretimine karışmadıysa zeytin doğal bir besin.Sadece tansiyonu olanlar dikkat etmeli,mümkün olduğunca az tuzlu olanı sınırlı miktarda tüketmeli.
    Canan Karatay, çoğunlukla saçmalamaya başlamış birisi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Bu ne böyle
    Grafiğe sığmamışsız.

https://www.instagram.com/p/C3IWxniqC7p/

[IMG][/IMG]

Sayfa 506/1002 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız