Sayfa 507/588 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ülke depremden dolayı şantiyeye döndü dönecek, yeni konut, kentsel dönüşümlerle ilgili kolaylaştırıcı kampanyalar artıyor, çimentocular, seramikçiler, vs. çok iş düşecek, bu şirkete neden bu kadar basmışlar, bedelli olayıysa problem değil, takibe alalım bakalım.
    KY hisse ucuz,nasılsa değerini bulur diyor,alıyor. Ancak Egser ve patronun tanıyanlar uzak duruyor, çünkü A.P." Egser'de ben ne dersem o olur" dediği için bulaşmak istemiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    KY hisse ucuz,nasılsa değerini bulur diyor,alıyor. Ancak Egser ve patronun tanıyanlar uzak duruyor, çünkü A.P." Egser'de ben ne dersem o olur" dediği için bulaşmak istemiyor.
    Patronun ortaklara bakış açısı önem arz ediyor, ucuzluk tek başına yeterli olmuyor maalesef, konjonktüre çok fazla direnemez diye düşünüyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. 40 İş Günün de

30 İş günü kırmızı

10 iş günü yeşil kapanış yapmışız

4. Bakalım 3 aylık bilanço ne gelecek? Geçen yıl birinci 3 ay 109 milyon imiş,yine geçen yıl kurda(dolar) 88 kuruş artış olmuş 3 ayda,bu yıl 47 kuruş,doğalgaz (enerji) geçen ve bu yıldaki maliyetini bilmiyorum.İhracat,iç pazar satışları ne durumda acaba? Üretime ara verdiği bölümde üretim yeniden başladı mı?Bilgimiz yok.
    Hafta sonuna kadar 3 aylık bilanço gelir ama şu an için ne geleceği muamma...Son 3 aylık kar 39 milyon.109 a yakın bir rakam gelirse olumlu olur,yine 39 civarı olursa moral bozar diye düşünüyorum.

5. qua varken bununla zaman kaybetmenin bir anlamı yok bence.haaa ikiside yok bende

ama bundan kuyruk acım olduğundan takip ediyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    qua varken bununla zaman kaybetmenin bir anlamı yok bence.haaa ikiside yok bende

ama bundan kuyruk acım olduğundan takip ediyorum..
    Bence de...2 kez düşündüm değişimi,temettü dedik,risk dedik yapamadım.En son çıkış fırsatı 42,3 ile verdi,yine yapmadım,Şu an zaten olmaz.

7. Özel çaba sarfediyor düşürmek için

Yapacak birşey yok vuruşmaya devam

Az çok demeden her kırmızı da alıyorum

Ben aldıkça daha zevke geliyor basıyor

8. Yine aldığım yerin altına geldi
    Hay allah 😬😬😬

İyi alıştım ama alınca düşecek şimdi demeye

Sayfa 507/588 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız