Sayfa 508/837 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 6690 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    artık işi bilen uzun vadecilerin fiyata bakmasına gerek yok lot artırmaya bakıyorum ben şahsen ...kısacılar ne isterse onu yapsınlar...
    bakalım bugün akşama dogru takaslar geldiginde kim ne almış..

açıkçası takası takip ediyorum olumlu olarak..

daha öncede bu süreçlerden geçtik.. bir hikaye lazım güzel bir bilanço ve gerçekten güzel bir kar payı.. bunla beraber yukarı hareket daha güzel devam edecektir.

citi nin malı 2milyonun uzerine çıkarsa rahatlayacagız diye düşünuyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    herkesin derdi al-sat yapip para kazanmak

hay basliaycam bedelsiz onayina , hisse guveniyormuyuz ? EVET

bugun yarin ne oldugu onemli degil, uzun vadeye bakalim, sirket dustukce aldim, , yukselislerdede aldim
    %100 degil ama kardayim ,

burda %400 karda olan dostlar , illa bedelsiz gelsinde daha cok kazanalim diyor

ama ekonomi gun gettikce kotulesiyor , ama GESAN nezinde endise edecek bisey yok
    depremin yarattigi ekonomik sonuclar,
    ekonomi yonetiminin yanlis kararlari
    hirsizlik
    rusvet
    yolsuzluk benim uykumu kaciaranlar

ve hepsine son verecek sey "secim"
    hangi parti gelirse gelsin, secimden sonra , normal ekonomik politikalarina donulecek umudum var

ama olaki, boyle devam edilirse,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. Mersin İli Silifke İlçesinde bulunan tesislere ‘'1. Kısım Yeni Faz Anahtar Teslim Güneş Enerjisi Santrali Yapımı İşi'' hususunda anlaşmaya varılmıştır. Anlaşma bedeli vergiler hariç 8.580.000, -USD'dir. (Sekizmilyonbeşyüzseksenbin, Amerikan Doları)

bu burojeyi yaklaşık 5,5 ayda bitirmiş instegramdan yayınladı...
    29,9,2022 tarihli
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Bedelsiz için, onay için almadık tamam da onay gelmedi diye her cuma sabah yüzde 4 düşmesi de bir realite. Onay gelince de düşürmeyeceklerinin garatisi yok da. İşte hareketler sinir bozucu.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    günün olumlu haberi citi ye takas gelmiş 1.675 e cıkmıs 2milyonun uzerine atarsak rahatlayacagız artık..

herkese iyi akşamlar..
    citi takasa yeni mal gelmiş 1.716.531 Milyon oldu bekleriz gerekirse 2 hafta daha bekleriz..

ama -4 le devam ediyoruz..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Öyle bir algı yarattılar ki önemi olmayan bedelsiz ve finansman rahatlığı dışında eupwr arzı dışında hiçbir beklentinin önemi yokmuş gibi alıştırdılar günlükçüleri. Geçen seneye kıyasla kat kat artan kaplar, daha da güzelleşecek bilançolar, yakında açılacak fabrikanın, artan yabancı takası vs'nin hiçbir önemi yokmuş gibi. Biz bekleriz. Bizim için bunlar daha önemli...

7. Yani küfür etmemek için zor duruyorum. 3 tane kap gelince dedik artık adamlar ciddi dün -1 buçuk bugün -5 yedim. Neyse ya . Ptesi de salar bu karanlık odada bile bastı. Ne güzel astora girecektim ;(((

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yani küfür etmemek için zor duruyorum. 3 tane kap gelince dedik artık adamlar ciddi dün -1 buçuk bugün -5 yedim. Neyse ya . Ptesi de salar bu karanlık odada bile bastı. Ne güzel astora girecektim ;(((
    Sıkma canını bahtsız renktaşım...Bu hafta güzel olacak....

Sayfa 508/837 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •