Sayfa 51/90 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 401 - 408 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Dertleşecek bir arkadaş da yok ki. Kimse yazmıyor.
    Tek başıma kalmış gibiyim
    Diğer hisselerin uçuşunu seyretmek çok üzüntü veriyor.
    Sanırım , millet başka hisselerde malı götürmekle meşgul.
    Bu nedenle buraya kimse uğramıyor.

2. Şarj istasyonu haberini yaptılar ardından haliyle ky üşüştü hisse yükseldi ellerindeki malı sattılar şimdi 5,30 lara kadar yolu var destek oralarda Bi yerde malesef umarım yanılıyorumdur ama durum bu bu gurup bu geçen senede şirketi sayıyoruz diyerek aynı şeyi yapmışlardı hep aynı terane şimdi bana katılmıyorsunuzdur belki ama endeks 0,06 düşerken bu hisse niye %5 düşsün ki hani astor gibi halka açılıp 10 katına gitse tamam düşsün öyle bişey de yok ee bu arada astor bu gün artı kapattı neyse kısaca mal satmak için haber yaptılar yine malı satanda herzaman ki gibi bankof ana aktör düşüşü tetikleyen de devamını getirene bankof alt hesap halk yardımcı olmuş hadi kolay gele
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Haberi 19 unda yapmış 20 sinde mallanmış 21 den bu günde net satanlar bankof A1 şeker gedik halk ahlatcı ziraat gurubun alt hesapları bunlar diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Haberi 19 unda yapmış 20 sinde mallanmış 21 den bu günde net satanlar bankof A1 şeker gedik halk ahlatcı ziraat gurubun alt hesapları bunlar diye düşünüyorum
    Yarın yine sopa var desene

5. Sn by akıl zaten fitili öyle Bi uzun bıraktı ki onu geçmesi üstüne atması zordu o hareketten sonra iki üç defa 6,46 nın üstünü denedi ama her defasında bankof devreye girdi hisseyi geri getirdi yani bu bofa dan kurtulması lazım aldığını sürekli 10 dk ile 1 gün zarfında satıyor günlük 10 20 30 TL karla kapatmanın peşinde

6. G
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sn by akıl zaten fitili öyle Bi uzun bıraktı ki onu geçmesi üstüne atması zordu o hareketten sonra iki üç defa 6,46 nın üstünü denedi ama her defasında bankof devreye girdi hisseyi geri getirdi yani bu bofa dan kurtulması lazım aldığını sürekli 10 dk ile 1 gün zarfında satıyor günlük 10 20 30 TL karla kapatmanın peşinde
    Metro holding bilançosu geldi. 45 Milyon zarar açıkladı

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    G

Metro holding bilançosu geldi. 45 Milyon zarar açıkladı
    Geçen senenin karını yeme zamanı bu gurup hep böyle bir sene kar eder sonraki seneler o karı yer sonra Bi havuç daha çıkarır ortaya sonra o havucu katur kutur yer bu böyledir hiç iki üç sene üst üste kar açıklayıp karını arttırdığını görmedim borsada

8. Özak ların duruyor mu by akıl
    Fonlar deli gibi mal topluyor o açıdan sordum ozkgy hep böyle yapıyor topluyorlar topluyorlar ardından Bi start veriyorlar

Sayfa 51/90 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •