Sayfa 51/64 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 401 - 408 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Başka hisselerde sanki asagı yukari hareket yok nerdeyse borsanın yuzde 50 bu hale gelmiş durumda... Spk sevmiyo bizim tahtayı demekki...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Mayacı arkadaşımız yine ceza yedi. Oh olsun da diyen olur, olmadı diyen de olur.

Zaman zaman ben de buradan kendisine serzeniş mahiyetinde yazılarım olmuştur ancak piyasada bir ton ve 10-20 tahtada işlem yapan manipülatör, spekülatör vs varken onlara hiç ceza gelmeden ayda bir mesaj yazan birisine sürekli ceza kesilmesi Mayacı arkadaşımızla özel olarak ilgilenildiği izlenimini oluşturuyor bende. Her gün Twitter’da alın deyip hedef verip yan hesaplardan satan en az yüz tane isim sayabiliriz bir çırpıda. Onlara ceza yok ama birilerine hep var. Mayacı arkadaşımızla özel olarak işleri yoksa Pkart SPK’ya yakın birileri için özel olabilir ve bu tahtaya kim yaklaşsaydı benzer şekilde cezalandırılabilecek olabilir. Sanki ikinci ihtimal daha yüksek gibi geliyor bana.

Tanımam kendisini sadece HisseNet yazılarını biliyorum, nötr olarak yaklaşan biri olarak şunu söyleyebilirim ki hakkaniyetsiz bir ceza uyguluyor SPK. Geçmiş olsun Mayacı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Ne farkli dusunceler var Neyse onemli olan şirketin net karini arttirmasi onden haberi olanlar yurutuyor zaten. Temelcilerin gelecegi tahta olmasi icin cok daha fazlasi lazim ceyreklik 50-60 ml kar gelecekte fiyatta uygun olacakta temelciler atlayacak. Su an bedelsiz tayfanin odağında, çok şişmiş bedelsizlerden cikanlar buralarda konumlanmaya baslamislardir devami gelecektir diye düşünüyorum...

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Başka hisselerde sanki asagı yukari hareket yok nerdeyse borsanın yuzde 50 bu hale gelmiş durumda... Spk sevmiyo bizim tahtayı demekki...
    Sadece tshtayı değil tahtaya yatırım yapan , yapacak olan büyük yatırımcıyı da sevmiyor anlaşılan ,
    peki neden sevmiyor ? Bunu cevabı çok da zor değil aslında.
    Sn thejackalav geçmiş olsun biz küçük yatırımcılar için bir hayal oluşturdunuz ve yol gösterdiniz , böyle bir cezadan sonra bile foruma gelip hiç birşey olmamış gibi yazmanız, duruşunuzu ve adamlığınızı gösteriyor. Herşey iyi iken ve güzel iken belli olmayan iki şey ;Adamlık ve karakter dir ki bunların varlığını sadece zor anlarda anlarsın
    Göl kıyısından
    Saygışarımla

5. Satışların neredeyse 2 kat arttığı,bürüt'ün 6 kat favök'ün 8 kat arttığı bir bilançoda hisseden bahsetmek yerine yemekteyiz programının etkisinde kalan koca karılar gibi başkalarına bok atmak ve eleştirmek ne büyük bir basiretsizlik. Adamın yediği ceza belki kazandığının % 1 ni bile oluşturmazken onu eleştirenlerin porföylerinin küçüklüğünü belli etmeleri ve tahtada hiçbir etkilerinin olmadığını kanıtlamaları nekadar manidar. Kalavında dediği gibi 3 yıldır içerisinde olduğum pkartın ilk kez temelcileri çağırdığı bir bilanço geldi tüm paydaşlara hayırlı olsun. Göl kıyısından selamlar bugün cumada göl kenarındaki mescitteyiz cumanız mübarek olsun.

6. Geçmiş olsun sn. Kalav.
    Size kızgınım ama cezaya üzüldüm.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

7. Bültenin linkini atabilecek olan var mı?
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

8. Bu aradan bilanço ile ilgili şirket tarafından yayınlanan Yönetim mesajını da herkese okumasını tavsiye ederim . İleriye dönük perspektifi net olarak ortaya kpymuş eğer bakkal dükkanımdan daha gerçekçi bilançolarda gelirse göl değil yedi göller maya tutar . Mesajın resimini buraya koyamadım ama bunu yapabilen var ise sevinirim herkesin okuma şansı olur

Sayfa 51/64 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •