Sayfa 510/835 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 6679 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Günaydın,Bereketli,bol kazançlı haftalarımız olsun Geslerde hepsi bugün güzel duruyo,arkadaşlar blançonun son gün tarihi ne zamandı,selmlar.

2.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Günaydın,Bereketli,bol kazançlı haftalarımız olsun Geslerde hepsi bugün güzel duruyo,arkadaşlar blançonun son gün tarihi ne zamandı,selmlar.
    13 son tarih ama benim içimden bu hafta hem bilançoyu hemde bedelsizi görebiliriz gibi geliyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Yanlış hatırlamıyorsam Ali bey 2022 cirosu için 3.5-4 milyon dedi.4 milyon ciro olursa yüzde 15 kar marjı olsa 600 milyon dönem karı demek bu.Son dönem 369 idi.Eh işte fena sayılmaz ama bu F/K yı 30 lara getirmez.

Kuşlu sitede bazı arkadaşlar uçmuş.Bu bilanço ile fiyat hala pahalı olur ancak önümüzdeki 2 çeyreği daha iyi bekliyorum.O zaman F/K 30 altına düşebilir.Arz ve diğer beklentiler de var tabii.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Günaydın,Bereketli,bol kazançlı haftalarımız olsun Geslerde hepsi bugün güzel duruyo,arkadaşlar blançonun son gün tarihi ne zamandı,selmlar.
    yatırımcı ilişkilerini aradıgımda finansal takvimimiz yeni bir firma ve cari çalışmalarımız uzun surdugunden yok dedi..

ama şubat sonu gibi kesin olmamakla beraber bir tarih verdi ben cuma akşamı gelir diyordum gelmedi...

bu hafta artık hangi bekleyeceğiz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Önumuz acık 1-2 bilanço sonra gemiyi terk eden arkadaşlar bile geri gelebilir ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam Ali bey 2022 cirosu için 3.5-4 milyon dedi.4 milyon ciro olursa yüzde 15 kar marjı olsa 600 milyon dönem karı demek bu.Son dönem 369 idi.Eh işte fena sayılmaz ama bu F/K yı 30 lara getirmez.

Kuşlu sitede bazı arkadaşlar uçmuş.Bu bilanço ile fiyat hala pahalı olur ancak önümüzdeki 2 çeyreği daha iyi bekliyorum.O zaman F/K 30 altına düşebilir.Arz ve diğer beklentiler de var tabii.
    geçenlerde alfas geldi 9. aylığın hasılatı kadar hasılatı var, bugün yeotek gelmiş oda aynı şekilde hasılatı arttırmış..

ben Gesanında aynı şekilde 9 aylık * 2 olarak düşünuyorum. 5milyar gibi bir ciro gelirse brüt satış karı oranı 9 aylıkta %28 gelmiş son çeyrek kesecekleri gelir faturaları ile %30 31 minumum geleceğini düşünuyorum.

dönem net karının %15 tem aşağı olmayacağı kesin gibi %16 gelse minimum 800bin gibi kar tahmin ediyorum.

geçen tutmamıştı biraz da gaza gelmişiz farkında olmadan. biraz geçmiş biraz piyasa da şirketlerden bakınca bu şekilde tahminlerim var..

en kötü 4. çeyrekte kr oranları artmazsa 330 milyon minumum gelse toplamda 650 milyon kar iyidir ve sürdürülebilirliği 2023 te de devam eder.

minumum 650k kar beklentim var ama gönlümden geçen yukarıda yazdığım gibi 800k.

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Önumuz acık 1-2 bilanço sonra gemiyi terk eden arkadaşlar bile geri gelebilir ...
    yani gelmeleri muhtemel bilanço iyi gelirse bu sene de aldığı kaplar ortada sürdürülebilirliği devam edecek..

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    geçenlerde alfas geldi 9. aylığın hasılatı kadar hasılatı var, bugün yeotek gelmiş oda aynı şekilde hasılatı arttırmış..

ben Gesanında aynı şekilde 9 aylık * 2 olarak düşünuyorum. 5milyar gibi bir ciro gelirse brüt satış karı oranı 9 aylıkta %28 gelmiş son çeyrek kesecekleri gelir faturaları ile %30 31 minumum geleceğini düşünuyorum.

dönem net karının %15 tem aşağı olmayacağı kesin gibi %16 gelse minimum 800bin gibi kar tahmin ediyorum.

geçen tutmamıştı biraz da gaza gelmişiz farkında olmadan. biraz geçmiş biraz piyasa da şirketlerden bakınca bu şekilde tahminlerim var..

en kötü 4. çeyrekte kr oranları artmazsa 330 milyon minumum gelse toplamda 650 milyon kar iyidir ve sürdürülebilirliği 2023 te de devam eder.

minumum 650k kar beklentim var ama gönlümden geçen yukarıda yazdığım gibi 800k.
    Dönem x2 yapsın yeterli benim için.700 ve üstü olursa çok iyidir.650 civarı gelecek büyük ihtimal.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Sayfa 510/835 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •