Sayfa 514/784 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Twitter ufurukculerinin hepsi kayboldu , yine biz bize kaldik . Cemal Bey , balikci, veysel karani, goca yoruk , necip duranoglu , bokfen ve diger tekfenzedeler . Demirbas olduk
    Sn Maximetu zaten sayfada kişiler genelde sanal ve genellikle yukarı hareket öncesi ve çıkış sonrası gelenler oluyor ve bende ters manyel olarak yorumlayıp tamam yakında başlarız harekete diyorum, genelde yanılmıyorum.

2. Sanki cok yukseldik gibi yine basa donduk herkesten onde kostura kostura dustuk . Ne guzel momentum yakaliyoruz, yok kkm yok bddk kararlari yok patron satisi yok o su bu , bize gun yuzu yok

3. patronun yaklaşık 200 binlot hisse satması bizleri uyandırmalıydı.onunla aynı günde çıkmalıydık bu bize çok acı bir ders oldu.adam malının değerini bizden çok iyi bilir.bu kadar çok ortaklı bir şirketten mükemmellik beklemek doğru değil. nerede çokluk orada ....k luk diye bir atasözü var.işyatırım ve yatırım finans gibi kurumlar hedef fiyat verirken samimi değiller maalesef.

4. Sayin bozoklu
    Bu patron surekli satiyor zaten bu mantikla 18-19 dan 5 Milyon lot satti orada satmaliydik, 200 bin lot bir sey degil o satiyorsa sirket icinden birileri aliyordur bunlara guven olmaz . Kucuk ortak foslayan abla 2015-2016 da milyonlarca lot satti sonra kagit 3-4 katina cikti tl bazinda , bunlar buyuk hirsiz baska planlari vardir Onlarin satimina gore yon almak yaniltabilir. Siz kagidinizin degerini bilin ske ske gelecek o degere , gunluk kazanc zor burada yedirmiyorlar iste alacaz yatacaz

5. Ben mal cikmadiklarini aksine mal cogalttiklarini dusunuyorum cok kuvvetli olduklarini dusunuyorum sizler gibi eski degilim tkfende yeni poz aldim tabi gorunurde zarar yazdik ama ben bunlarin 200klik patron satisinin bile dumen oldugunu dusunuyorum.Herkese bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Daha evvel Murat Gigin de capital dergisine röpörtaj vermişti 5 yılda 50 milyar ciroya çıkacağız, farklı iş kollarında yatırım yapacağız,... falan filan. Muhtemelen capital dergisi bu tip reklamlar la şirketi parlatmak için para alıyor. Dediğiniz gibi tam utanmazlık pişkinlik. Tekfen inşaat da bir ara 68.likten 80.liğe düşmeyi başarı gibi gösteriyordu şimdi muhtemelen 100. lük le -120. lik arasına gelmişlerdir. Ama Pandora faaliyet yapmadan tebrikleri toplamaya başlamış, tam kaşar bunlar.
    Murat GİGİN o demecin sonrasında

- toren
    - alanar
    - SOCAR yatırımlarını yaptı

İnşaat’ a bir sürü abuk proje aldırdı

HOLDİNG’in hali orta da

Toros olmasaydı batmıştı

Pandorra temkinli, yanlış yapmaktansa hiç bir şey yapmamayı tercih ediyor

Buna da “yöneticilik” diyorlar

Helal olsun valla

7.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Ben mal cikmadiklarini aksine mal cogalttiklarini dusunuyorum cok kuvvetli olduklarini dusunuyorum sizler gibi eski degilim tkfende yeni poz aldim tabi gorunurde zarar yazdik ama ben bunlarin 200klik patron satisinin bile dumen oldugunu dusunuyorum.Herkese bol sans
    Ortak

Twitter da Tekzen diye arama yap, orada görürsün batağı

Tekfen de ne batak var, Başka nerelere ne söz verildi mi verilmedi mi bilmiyoruz

Her an her şey olabilir

“Enkaz devraldım” diyen pandorra keşke 32.12.2021 ‘ e kadar en azından batakları tespit edip, bunları bize anlayabilseydi

Bu şirketin en tehlikeli dönemi yol sonu tam inceleme yapılan dönemdir. Yıl sonuna kadar bizlere pembe dünyalar çizip, yıl sonunda sonuna kadar sokarlar kazıpı

En büyük potansiyel kazık da Toros ‘ ın 800 milyon dolara satılması ve OCP - kovuk abla ilişkisidir

Hayır ola

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Idari bina isi kac Milyon dolarlik is olacak , biz asil vurgunu Katar ve rusyada yedik 250’milyon Dolar . Oyle boyle kazik yemedik ki oralarda diger kucuk tirtiklamalari didiklesek ne olacak . Benim derdim rusyada ve katarda ettirilen zararlar . Kagit Bu haldeyse bu sebepledir.
    Oyle bakarsan tabii ortak
    Ama adil olma duygusu yoksa kucuk buyuk farketmez

Zaten once ufak ufak baslar, milyon dolarlarin tadini aldikca buyuyerek devam eder

Dedikodu, yapanlarin kovuk ablanin damadi oldugu seklinde

Hesabini ahirette versinler eger kucuk yatirimcinin 3 kurusunu yediler ise.

Sayfa 514/784 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •