Sayfa 514/672 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Premarket stock trading dedikleri nasıl oluyor ? Daha önce yapanınız var mı ? IBKR özelinde soruyorum.

2. *Volkswagen: Porsche halka arzı 2022 dördüncü çeyrekte olabilir

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...7ro30NQzw&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by fourier Yazıyı Oku
    Premarket stock trading dedikleri nasıl oluyor ? Daha önce yapanınız var mı ? IBKR özelinde soruyorum.
    Fiyatların volatil, kademelerin daha boş olması dışında fark yok. Emrinizin o seansta geçerli olduğunu belirtmek için işaretlemeniz gerekir sadece
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4. Uzun zamandır kenarda bekliyordum. Az miktarlarda STLA ve BABA ile giriş yaptım. Nasd**'ta dibi bulduğumuza inanmıyorum ama. Aşağıdaki grafikte uzun vadeli yükselen trendin en azından orta noktasına yıl içinde değmesini bekliyorum. Şu anki seviyeden %13'lük düşüş daha demek bu

Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5. https://twitter.com/foreksturkey/sta...381653510?s=21

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Uzun zamandır kenarda bekliyordum. Az miktarlarda STLA ve BABA ile giriş yaptım. Nasd**'ta dibi bulduğumuza inanmıyorum ama. Aşağıdaki grafikte uzun vadeli yükselen trendin en azından orta noktasına yıl içinde değmesini bekliyorum. Şu anki seviyeden %13'lük düşüş daha demek bu

en alt ve orta seviyeleri aşagı yukarı kaç puana denk geliyor

7.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    https://twitter.com/foreksturkey/sta...381653510?s=21

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir miktar tutuyorum bundan. Yarın büyük ihtimalle kafa üstü gider. Petrolü bırakacaz elektriğe geçecez diye 100 defa her yerde söylemelerine rağmen aldım. Biraz pişman gibiyim.

Neyse demeddü vermeye devam etsinler de keyfimiz iyice kaçmasın.

ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    en alt ve orta seviyeleri aşagı yukarı kaç puana denk geliyor
    Orta bant şu an için 11045, 30 Haziran 11089, yılsonu 12520
    Alt bant şu an için 9486, 30 Haziran 9963, yılsonu 10750

Sayfa 514/672 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •