Sayfa 516/557 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526 ... SonSon
Arama sonucu : 4535 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Ulan Hindistan bile Çin' e antidumping uygulamaya başlıyor. Bizimkilerde ses yok.

Hadi inşaat demirini anlıyoruz diyelim (deprem kaynaklı ucuz ürün ihtiyacı), HRC' ye niye uygulamıyorsun???

https://www.ndtv.com/india-news/indi...-years-4381466

2. Kimsedende ses çıkmaz oldu.yeni hes projeleri sigorta geliri,anti damping vs beklediğimiz hikaye var mı.Bunların hisseye etkisi ne olur.

3. Şirket tarafından yatırımcıyı durum hakkında bilgilendirir kap paylaşımı yapılmıyor. ne depremden kaynaklı sigorta ödemesi ne de ocakların sağlıklı çalışıp çalışmadığına ilişkin bilgi verilmiyor. Şirkette beklentim devam etse de yönetime olan güvenim azalmaya devam ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by MURO Yazıyı Oku
    Şirket tarafından yatırımcıyı durum hakkında bilgilendirir kap paylaşımı yapılmıyor. ne depremden kaynaklı sigorta ödemesi ne de ocakların sağlıklı çalışıp çalışmadığına ilişkin bilgi verilmiyor. Şirkette beklentim devam etse de yönetime olan güvenim azalmaya devam ediyor.
    kesinlikle...
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Az az toplamaya devam çelikleri.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Az az toplamaya devam çelikleri.
    Alacağımızı aldık artık soluksuz gidecekse gitsin canımızdan bezdik
    Bist de patates oldu birde burdan sürünürüz artık.
    Ama beklediğimize değecek...

7. 3.çeyrek bilançolarına birşey kalmadı ama halen şirketten bir kap vs göremedik. Depremden etkilenen Arsan'ın yaptığı açıklamalar değerlendirildiğinde şeffaflık konusunda OYAK yönetimi sınıfta kaldı. Türkiyede sadece koç grubu var diyen arkadaşların haklı olduğunu düşünmeye başladım.

8. Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Sayfa 516/557 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •