Sayfa 519/1019 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Ticaret Erbabı parasını 6 ay bağlamaz.zor
    Sistem bence baştan eksik doğdu. Öncelikle 1 aylık vadeyi de eklemek lazımdı. Adam 1 ay sistemde kalır dener, pozitif görürse devam ederdi. Birçok kişi 3 ay ve üzeri sürede sonunu göremediği sistem için döviz bozdurmuyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Sistem bence baştan eksik doğdu. Öncelikle 1 aylık vadeyi de eklemek lazımdı. Adam 1 ay sistemde kalır dener, pozitif görürse devam ederdi. Birçok kişi 3 ay ve üzeri sürede sonunu göremediği sistem için döviz bozdurmuyor.
    Elimizde döviz geçiş garanti yollar ve her gün artan maliyetleri varken, böyle bir sistem zaten var olmamalıydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    aynen.yakında 1 aylık tebliğ gelir gibi. ayrıca dövizde duran ithalatçı 1 ay değil 1 gün bile bağlamaz.zten likit durayım derdinde

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Elimizde döviz geçiş garanti yollar ve her gün artan maliyetleri varken, böyle bir sistem zaten var olmamalıydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yapacak birşey yok. Çağlar öncenin sistemine dönüp tek kişiye verdik yetkiyi. Sonuçlarına hepimiz katlanacağız.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Türkiye Kamu-Sen: Çalışan tek kişinin yoksulluk sınırı 4.891,14 TL https://t.co/N9hoTCMKzw
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Türkiye Kamu-Sen: Çalışan tek kişinin yoksulluk sınırı 4.891,14 TL https://t.co/N9hoTCMKzw
    2 yada 3 kişinin tek geçim kaynağı olan asagari ücret tek kişinin bile yoksulluk sınırının altında kalıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Excel de doz bitis tarihlerine gore cizelge yaptim, bir ayda defalarca gitmek yerine bari hafta da bir gun gidip toplayim diyorum, raporu bilemem ama bitis gunune gore takip ediyorum eger 15gun kurali bunlarda olsa hepsini toplarim ayda iki kez gider isleri hallederim. Eczane malesef eve servis yok bana da abicim diyo kizlar, ehh bende iki sohbet ediyorum ama surekli ard ardina gitmek, hele ki ilacim bitti diye tel acilmasi cok yoruyo beni, defalarca su ilaclarini kontrol et bitmeden soyle diyoruz ama kadin TIN TIN
    yasini soyluyor bize hehe

NOT: ilaclari kendi kutusundan cikariyo blaster icinde tutuyo, kullanim kolayligi ama ilaclari birbirine karistirabilir, renk yada blaster arkasindaki yazi filan karisabilir, ilaclari bile gunluk alip almadigini dedim ya takip etmesi icin bir liste yap diyoruz umursamiyor, bu kisi ogretmen meslegini yapmis emekli olmus hala kendini ogretmen olarak tanitan biri dusunun, ya hic bisi olmasa idi. belki bikti yazi yazmaktan olabilir mi...

Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    eİlaçları blisterden çıkarmak yanlış,hava alma ile daha çabuk bozulur,öz.kaybederler..Raporlu ilaçlar eczanelerden TC kimlik ile alınabiliyor,ilgili bir yakın aczane bulun,eve götürüler (sonuçda para kazanıyorlar),raporlu ilaçlar bitime 15 gün kala alınabilirler,eczaneden ilaç aldıktan sonra bir sonraki ilaç alım tarihlerini gösteren bir çıktı alabilirsiniz,siz de burada takip edebilirsiniz.Diğer raporsuz basit ilaçları (ağrı kesici,mide ilacı vs.) kendi üzerinizede yazdırıp biriktirip götürün.
    Ancak zamanından önce bitiyorsa ya yanlışlıkla fazla kullanıyor,ya ev içinde çekmecelerde unutuluyor,ya da sizi özlüyordur diye düşğnüyorum.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8. Desticioğlu: Et alamayan kuzu kestirsin.

Dincilerin din ile, milliyetçilerin millet ile alakaları yok. Adı da cumhur ittifakı.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 519/1019 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •