Sayfa 52/612 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 409 - 416 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Birgün de aynı böyle ansızın bir kap gelse.

Pendik arazisini dap yapıdan alıp, x şirkete bol sıfırlı paraya sattık dese, ne olur ki..
    Ah keşke...Bu Ziya denen haysiyetsize yar olmasın da kime verirlerse versinler. O derece...

2. Abi bu polhoşta alavere dalavere işi çok fazla ama nedense bu şirkette bişeyler olacak gibi bi his var içimde. Zarardayım ama bekle diyor o his.
    Tam bir sene olmak üzere aldığım zaman. Yüzde 30 unu sattım, geriye kalanını unuttum burda, düşersede çıkarsa da beklemeye devam ediyorum kendi adıma.

3. hellas poliport Pendik belki bir arsa daha

4. Hayırmı şermi yarın görecez .

5.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Abi bu polhoşta alavere dalavere işi çok fazla ama nedense bu şirkette bişeyler olacak gibi bi his var içimde. Zarardayım ama bekle diyor o his.
    Tam bir sene olmak üzere aldığım zaman. Yüzde 30 unu sattım, geriye kalanını unuttum burda, düşersede çıkarsa da beklemeye devam ediyorum kendi adıma.

Yan parselleri neden satmamışlar bunu anlamadım. Tevhit de yapılmamış, yani birleştirilmemiş. Dediğin gibi alavere dalaverenin bitmediği bir hissedeyiz maalesef. Bu konuyu bir soralım bakalım ne diyecekler ?

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Yan parselleri neden satmamışlar bunu anlamadım. Tevhit de yapılmamış, yani birleştirilmemiş. Dediğin gibi alavere dalaverenin bitmediği bir hissedeyiz maalesef. Bu konuyu bir soralım bakalım ne diyecekler ?
    Kamil bey boyanın arsası nerede bitişikmi bu parseller tam yol kenarı sanırım yapılacak yeni tank çiftliğiyle alakalı olabilirmi tanker dolum yeri vesaire gibi

7.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    Kamil bey boyanın arsası nerede bitişikmi bu parseller tam yol kenarı sanırım yapılacak yeni tank çiftliğiyle alakalı olabilirmi tanker dolum yeri vesaire gibi
    Onlar Poliport tarafında, burayı alan Çolakoğlu Metalürji A.Ş. oldukça güçlü bir grup. Burayı ne maksatla aldı acaba ? İlk aklıma gelen hurdalık olarak kullanacağı. Çünkü hurda fiyatları bu şirketten soruluyor, o derece büyük bir şirket.

8. Şunu da hemen söyleyeyim. Güncel değerleme raporları yayımlanmadığı için eski sitede aşağıda linkini verdiğim bilgileri kullanıyoruz. Sonra kimse niye, neden bilmem ne demesin.

https://polisanholding.com/degerleme.html

Bu satılan yerle ilgili 2011 yılında yapılan değerleme de aşağıda:

https://polisanholding.com/pdf/Gayri...vsanliKoyu.pdf

Sayfa 52/612 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •