Sayfa 523/1001 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bilinçli gönderilmediği ortada,zaten biliyorduk eski afet uzmanı olduğum için,aradım hepsi sağlam dedi bana eski yetkili arkadaşlar

Erdoğan: Vatandaşlarımız müsterih olsun, enflasyonu yine tek haneye indireceğiz

Erdoğan: Ekonomiyi güçlendirecek, Türkiye’yi büyütecek adımları attık, atıyoruz. Yapılan çalışmaların, göreve getirilen ekibin olumlu yansımalarını da almaya başladık

Erdoğan: 26 Mayıs’ta 98.5 milyar dolar olan Merkez Bankası rezervleri, 30 Haziran’da 108.6 milyar dolar seviyesine çıktı. Bu 1 aylık dönemde net rezervler ise 14.2 milyar dolar iyileşme gösterdi

Erdoğan: Ekonomi programımızı, belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda tavizsiz uygulayacağız

Erdoğan: Uluslararası rezerv birikimini artırmak için rasyonel politikaları hayata geçiriyor, uluslararası yatırımları ülkeye çekmek için çalışıyoruz

Erdoğan: Gerekli tüm altyapı, üstyapı çalışmalarını yaptıktan sonra düşme eğilimindeki enflasyon da kendi seyrinde tek haneye düşecektir. İnanıyorum ki tek haneli enflasyon rakamlarını kısa zamanda göreceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Yani özetle diyo ki; artık nas mas gibi bilmem neremden uydurduğum şeyler yok, onlar komple toplumca kıçımıza kaçtı ben de mike mike "rasyonel"im gari diyo...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Yani özetle diyo ki; artık nas mas gibi bilmem neremden uydurduğum şeyler yok, onlar komple toplumca kıçımıza kaçtı ben de mike mike "rasyonel"im gari diyo...

Saçma sapan teorilerle halkı mikmenin bedeli veya cezası yok mu ?

Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Yani özetle diyo ki; artık nas mas gibi bilmem neremden uydurduğum şeyler yok, onlar komple toplumca kıçımıza kaçtı ben de mike mike "rasyonel"im gari diyo...

Oda yalan buda yalan bence

Vatandaşa da biraz daha oyalanın siz der.

Sonunda da ÜLKEM kalmaz ortada.

.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Yargıtay 3’üncü Ceza Dairesi, tutuklu TİP Hatay Milletvekili Can Atalay’ın tahliye talebini oybirliği ile reddetti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

SSK ve Bağkur emekli aylıklarına ilişkin madde, değişiklik yapılmadan TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi

Sayfa 523/1001 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •