Sayfa 527/1002 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Merkezin faiz kararı sonrası CDS 788 e yükseldi ,
    haydi hayırlı tıraşlar

2.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    My finansın düşüncelerine katılıyorum , bu arkadaş bildiğini ve düşündüğünü ,inandığını samimi yazar , bilmediğini öğrenir ,ukela değildir
    bak bakalım BİST 100 bir yıllık yüzde kaç yapmış % 100 ,tamam enflasyon şöyle böyle de %100 ün yanına yaklaşan olmamış dünya da
    THY da balonlaştı , patlatırlarsa altında kalan çok olur
    Aha bende yazdım
    hocam ben myfinans hakkında olumsuz bir şey yazmadım. sadece bir fikrinin bana tuhaf geldiğini yazdım... sen ise anlamsız bir şekide onu savunmaya geçmişsin. senin tutumun onun fikrinden daha da tuhaf oldu bana göre... ama neyse... myfinansın senin avukatlığına ihtiyacı yok zaten... amacım da polemik değil...

3.  Alıntı Originally Posted by Axax Yazıyı Oku
    BIST 160$ oldu. Sebep kurun 17,96'da tutulması, Ekime'e kalmaz 20ye fırlarsa yine 140'lı seviyeler yakın, kar almak için güzel seviyeler.

Konut fiyatları dolar bazlı %10 düştü 1 ayda takip ettiğim İstanbul merkez mahallelerinde, seçim öncesinde kadar bir %20 daha düşmesini bekliyorum.
    Ev fiyatları Berlin, Paris,Londra'nın 1/4'ü ; Sofya ve Atina'nın 1/2'si şu an ama genel olarak emlak piyasası 2023'te gümleyecek.

https://www.bloomberght.com/konut-sa...riledi-2312948

Yabancılara yapılan konut satışları Temmuz ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 12,4 azalarak 3 bin 939 oldu. Temmuz ayında toplam konut satışları içinde yabancılara yapılan konut satışının payı yüzde 4,2 oldu.
    Gumleyecek demek ..passati satıp İstanbul kadikoyden 3+1 daire alabilir miyiz acaba ? Olur belki ..yada 2 milyon para fonda 4milyon olur seneye 4 milyonla etilerden 2 ev alınabilir mi ?

4. Gümüşe güzel çakmışlar , bir tutam ilave etmekte yarar var

5. Fintek ve Blokzinciri Teknolojileri fonları gördüğüm en riskli fonlar , ancak bir kırıntı alınıp uzun vade hiç ellenmezse

katlayabilir belkide sıfırlayabilir
    pazartesi en az - %6 , şimdiden kesinleşmiş

6. herkes tatile mi gitti yaw...

yoksa mesai saati uygulamasına mı geçildi..?

cuma gününden beri kimse yazmamış...neyse yarın pazartesi,mesai başlaar...

7.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    herkes tatile mi gitti yaw...

yoksa mesai saati uygulamasına mı geçildi..?

cuma gününden beri kimse yazmamış...neyse yarın pazartesi,mesai başlaar...
    Nöbetçi olarak buradayım da yazacak bir şey yok.

8. 10 yıllık tahvil %16 düşerek 14 gelmiş ,yine birileri kamyonla parayı götürdü

eurobond faizi %11 lerdeydi galiba

CDS ler tekrar 800 ü aşmış 900 e yolculuk başlamış görünüyor

Sayfa 527/1002 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •