Sayfa 529/839 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 6708 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Zaten bu işi tutturursa gesanıda kimse tutamaz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Eregli tahtasına da hastayım her sene milleti topluyup toplayıp dövüyor...
    Ereğli'de 3-4 temettü alacak kadar sabredersen tüm gelişmelerden parametrelerden bağımsız en az bire dört kazanmadığın bir dönem olmamıştır. Ben pozisyonumu 2020 yaz aylarında 7 liralardayekn açmıştım. Pandemi, savaş, kriz, deprem, Mittal satışı ve en son sıfır temettü gördük. Neredeyse en kötü dönemindeyiz ancak yine iyi bir kar üzerinde oturuyorum. 2023 senesi uzun vadeli Ereğli yatırımı için biçilmiş kaftandır.

Gesan'a gelirse sakin olup plana güvenin. Şu an hiçbir beklentimiz gerçekleşmediği gibi 2,5 milyon lot patron satışı da karşılandı. Bizim içimizde Alfas var, Smartg var, hatta Astor'un bir kısmı var. En önemlisi Europower var.

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Türkiye için biraz pahalı bir ürün 20 bın dolar deniyordu belkide sırf bu yüzden Almanya ya şirket ve panel fab. Kuruluyor ihracat ağırlıklı gider diye düşünüyorum ama bu işler bellide olmaz zaman gösterecek...
    Yurtiçini geçtim yutdışında da bir aile ömrü boyunca 20 bin dolar elektrik faturası ödemiyodur bence, çok pahalı sanki.

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Türkiye için biraz pahalı bir ürün 20 bın dolar deniyordu belkide sırf bu yüzden Almanya ya şirket ve panel fab. Kuruluyor ihracat ağırlıklı gider diye düşünüyorum ama bu işler bellide olmaz zaman gösterecek...
    Ben bundan 2 ay önce telefon ettim fabrikaya Sunjunior almak istiyorum diye.
    Bir yetkilinin cep telefonunu verdiler.
    Telefon ettim.
    Ben tek katlı, 140 metrekare evin kışın ısıtması, yazın soğutması dahil olmak üzere tüm elektriğimi elde etmek istediğimi belirttim.
    Daha bir anlaşma olmadığı için kurulum hizmetini kendilerinin yaptığını söyledi.
    Yaklaşık 10 dk konuştum (evin özelliklerini sordu konuştuğum kişi).
    Benden onaylı çatı planını istedi. Açıklamalarda bulundu.
    Sonuçta zorlada olasa bir fiyat aralığı verdi.
    9.000-11.000 dolar arasında bir harcama olacağını söyledi.

5. Kuşlu sitede bir arkadaş 15 bin dolar olarak telavüz etti... Acaba fiyatı mt kare guçü gibi etkileyen faktör ler vardır muhakkak...

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Yurtiçini geçtim yutdışında da bir aile ömrü boyunca 20 bin dolar elektrik faturası ödemiyodur bence, çok pahalı sanki.
    Avrupa'da ve Amerika'da bu sekilde sistemlerin kurulmasi halinde subvansiyon yapiliyor, en az 3-5 yil daha da surecek programlar suruyor.

Subvansiyonlar, bazi ulkelerde %40 lari buluyor.

Bu tarz uygulamalar yakinda Turkiye'dede baslar. Secimler sonrasi olmasi cok mumkun, enerji ithalati arttikca bu yonde gidis kacinilmaz.

Ancak GESAN sun junior urunune henuz agirlik veremedi diye dusunuyorum. Muhtemelen Europower'dan gelecek fonlama bu kanala aktarilacak, o yuzden bekleniyor olabilir.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

7. Bir sürü çeşidi ve opsiyonları var (güç aralığı, depolama kapasitesi vs.) Yani 9'a da vardır 20'ye de.

İnverter ve panel üretimi sonrası maliyetler de fiyat da düşecektir.

Şirketin sayfasından inceleyebilirsiniz. YTD

https://www.girisimelk.com.tr/kat-in..._insert_tr.pdf

8.  Alıntı Originally Posted by Sabolc Yazıyı Oku
    Bir sürü çeşidi ve opsiyonları var (güç aralığı, depolama kapasitesi vs.) Yani 9'a da vardır 20'ye de.

İnverter ve panel üretimi sonrası maliyetler de fiyat da düşecektir.

Şirketin sayfasından inceleyebilirsiniz. YTD

https://www.girisimelk.com.tr/kat-in..._insert_tr.pdf
    inceledim degişik ürünler var ve fiyatlarının aynı olması mümkün degil ...

Sayfa 529/839 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •