Sayfa 529/640 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 5113 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Fenerliyim ama fanatikliğe gerek yok.Bjk her türlü bizden daha çok hakediyor şampiyonluğu.Zaten fiyatladılar da daha 10 hafta kala.Ben sürpriz çıkacağını düşünmüyorum ne yazık ki ama keşke olsa tabi...
    Dostum herkes konuşur ama herkes futboldan anlamaz. Yine diyorum yıllarca fb maçlarına kadıkoy de gitmiş bırı olarak malesef takımda,, antrönörde kötü. Bjk futbol olarak fb den çok daha iyi. Bugun alanyaya kaybetse bile yıne en buyuk favori olurdu. Malesef fb nın bu ligde takılmayacağı takım yok. Şu maçı rahat geçer diyemiyorsun.

Yine bir fb olarak inşallah şampıyon oluruz çok zor olsada.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Marafona neden o hareketi yaptı acaba. Auta gidiyor zannetmiş. Tamam bjk iyi oynadı ama bu ligde her hareket tartışma

3. Valla ben de aynen fenere en basit maçta bile güvenemiyorum. Maalesrf oyuncular bireysel olarak iyi ama fener bir bütün olarak takım olmayı beceremedi.
    Bu arada mesut ne zaman oynuyor acaba

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu yıl mesut oynasa bıle hiçbirşey olmaz. Mesutun olması yetmez Mesutun attığı topları değerlendirecek forvet lazım mesut u besleyecek orta saha lazım. Bunlar için de takıma iyi bir antrönör lazım.

Yani mevcutla bu işler olmaz.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu yıl mesut oynasa bıle hiçbirşey olmaz. Mesutun olması yetmez Mesutun attığı topları değerlendirecek forvet lazım mesut u besleyecek orta saha lazım. Bunlar için de takıma iyi bir antrönör lazım.

Yani mevcutla bu işler olmaz.
    katılıyorum ilave olarak iyi bir antrenör için bir şey vaat edilmesi lazım, avrupa ayarında iyi bir kadro olmayacağı için şampiyonlar ligi ihtimali, bu yuzden 2.lik şart.

kaldı ki antrenörü temmuzda getirip 2 hafta sonra maçlara başlatmamız için bu aralar birileriyle anlaşmaları gerekiyor, bize açıklamasanız da anlaşın sayın fb duyun bizi
    men dakka dukka

6. Bir sonraki sezon şampiyon dahi ön eleme oynayacak Ş.ligi için yanılmıyorsam.Bakın görün seneye biz oluruz şampiyon ama ön elemeyi geçemeceğimizden yine gidemeyiz Ş.ligine.Ne cenabet bir takım bu ya

7. Bir haftadir cezaliydik. Elemanin biri halk topigini yine isgal etti. Ver ettim kufuru. Hisse nette sagolsun banlamis hemen. Herneyse sadede gelirsek. Gecen hafta duruma gore cikarim diyordum sali sabahi Ali Koc un korona haberi dusunce hisseleri 40 civarindan ciktim. Yuzde 30 a yakin kazandirdi sagolsun. Piyasa geneli guven eksikligi var. lig sonuda yaklasmisken uzun sure daha muhtemelen yaz aylari yada seneye kis aylarina kadar spor hisselerine girme niyetim simdilik yok. Ha fener 28 lere gelirse liginde bitmesini 6 7 hafta kalirsa dusuk ihtimal belki dusunurum. Hepiniz saglicakla kalin tekrar gorusunceye kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bir haftadir cezaliydik. Elemanin biri halk topigini yine isgal etti. Ver ettim kufuru. Hisse nette sagolsun banlamis hemen. Herneyse sadede gelirsek. Gecen hafta duruma gore cikarim diyordum sali sabahi Ali Koc un korona haberi dusunce hisseleri 40 civarindan ciktim. Yuzde 30 a yakin kazandirdi sagolsun. Piyasa geneli guven eksikligi var. lig sonuda yaklasmisken uzun sure daha muhtemelen yaz aylari yada seneye kis aylarina kadar spor hisselerine girme niyetim simdilik yok. Ha fener 28 lere gelirse liginde bitmesini 6 7 hafta kalirsa dusuk ihtimal belki dusunurum. Hepiniz saglicakla kalin tekrar gorusunceye kadar.
    Tabi öyle olur zaten bjk yenilseydi bu fener 5 gün tavan giderdi bırakın bu isleri

Sayfa 529/640 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •