Sayfa 53/178 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1418 madde; 417 - 424 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    tahta uzun yılların biriktiği ölü toprağı atmak üzere süreç biraz sancılı olabiliyor..hem temel hem teknik manada olgunlaşma evresi bitmek üzere..3.çeyrek bilanço sonrası tahta yeni yatırımcıların iştirak etmesi ile rahatlayacaktır.bu çeyrek iyi son çeyrek çok iyi gelecek.
    seninle aynı fikirdeyim dostum...bu borsada her yatırımcının her hisseden haberi yok..buna üstadlar da dahildir...hisse ne zaman ki tavanlar yapmaya başladığı zaman veya çok bahsedildiği zaman ilgi çekiyor o zaman da bilenler araştırıp öyle karar veriyor...piyasanın dikkatini çekinceye kadar potansiyelli hisseler mecbur bekleyecek...bu bekleme döneminde bana göre en uygun yerden maliyet yapma fırsatı verecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    İçinde yenilebilir enerji olsun yeter diyerek 8-10 milyar tl piyasa değeri biçen yatırımcılar yılsonu 1 milyar tl ciro yapacak iklimsa’yı dolayısyla teknosaya 2.5 milyar tl değer biçiyorsun ya ne diyeyim..
    1 milyar ciro çok muthiş olur..bakalım ges ile ilgili bilgiler de geldikçe yatırımcının dikkatini çekmeye başlayacak...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. yatırımcı ilişkileri 2 haftadır attığım maile dönüş yapmadı .insan bu kadar mı yatırımcısını düşünmez anlamış değilim. şirket hazır kabuk değiştiriyorken buna da bir el atarsa çok iyi olur...

4.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    yatırımcı ilişkileri 2 haftadır attığım maile dönüş yapmadı .insan bu kadar mı yatırımcısını düşünmez anlamış değilim. şirket hazır kabuk değiştiriyorken buna da bir el atarsa çok iyi olur...
    teknosanın en büyük handikapı sabancılara ait olmasıdır...sabancılar inanılmaz vurdum duymaz...zaten sattıkları sasa ve yünsanın nerelere geldiklerini hep birlikte gördük...ama sabancılara rağmen teknosa gidecek...zaten bu aralar yaptıkları atılımlar ile sanki yönetimde sabancılar değil de başka bir gurup var hissi uyanıyor bende...

bunun yanında zayıf da olsa teknosanın satılacağı duyumlarını alıyorum...bu ihtimal de güzeldir ve bence bonus bir beklentidir...teknosa gerçekten de el değiştirirse olabilecekleri tahmin bile edemiyorum...çok olumlu etkilenmeler olur...tıpkı sasa gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    1 milyar ciro çok muthiş olur..bakalım ges ile ilgili bilgiler de geldikçe yatırımcının dikkatini çekmeye başlayacak...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...
    Zaten mevcut cirosu 423 milyon..1 milyarı geçecek belki de..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Zaten mevcut cirosu 423 milyon..1 milyarı geçecek belki de..
    hadi inşALLAH....öyle bir şey olursa çok süper olur...

7. Keşfedilmeyi bekliyor anlaşılan.

8. Sn. Keko ve diğer paylaşımcı arkadaşlar.
    Yazdıklarınız çok dolu ve heyecan verici.
    Yazılanlar Neden fiata ve hacime yansımıyor.
    Büyük oyuncular3.ve 4. çeyrek bilançosunumu görmek istiyorlar.

Sayfa 53/178 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •