Sayfa 53/148 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. adamlar kademeleri 100-1000 lotla düşürdüler alıcı bulamadılar bulsalar net tabandı YTD...
    Son düzenleme : kapkankaan; 05-01-2022 saat: 18:22.

2. https://mobile.twitter.com/celaleddi...184837/photo/4
    neredeyse tüm haftayı para çıkışıyla tamamlayacak perşembe cuma alım gelse bari YTD...

3. yurt dışı vakalar tavan döviz girdisi şahane falan fıstık şu bu da ama bu durumu bi kap ile bildir be kardeşim ufaktan bi kap yolla misal 2021 de şu kadar kit şu kadar şundan bu kadar bundan aldık sattık yada ne biliyim 2022 ilk haftası hızlı daldık ilk 6 günde bu kadar ondan bundan aldık sattık felan filan alıcı yok tahtada bari kap map yolla gelsin ha alıcı istemiyorsan hepsini kendin al o zaman YTD şirket güzel sektörde ama yönetim biraz YTD...

4. https://mobile.twitter.com/evrenomer...816386/photo/1
    üç beş deynekçinin elinde oyuncak ettiler hisseyi haftalıkta ilk üç günün satıcıları alıcısı olmuş 3-5 kademeye işlem yapıyorlar endeksi ve virüsün seyrini boşa harcıyor patronlar yalana dolana gerek yok 2021 yılı alım satım ürettik sattık geliştirdik diye olanları kapla yollasa değişik oyuncuları çeker tahtaya 3-5 kademeciler ya dağılırlar yada malı yeni oyunculara kaptırırlar ama niyet önemli sektör güzel endeks güzel üretim karlılık güzel ama bir türlü bunu piyasaya duyuramıyor YTD...

5. Bu bilerek mi yapılıyor yoksa gerçekten patronlar borsadaki hareketle hiç mi ilgilenmiyor emin değilim ama şirketin faaliyetlerinin iyi sonuçlar getireceğine inanıyorsak detaylara çok boğulmamak en iyisi.

Sonuçta hepimiz mantık yürütünce gelişmeler ışığında hissenin yükselmesini bekliyoruz.

Bu kağıtta gördüğüm ve başından beri söylediğim en büyük risk, sığ olmasından ve kemik bir yatırımcı profilinin henüz oluşmamasından kaynaklı sağlıklı fiyatlamanın olmaması ihtimaliydi.

Ama inanıyorum ki gelen haberlerle veya yeni yatırımlarla çok değişik yerlere gidecek hisse. Bunlar olduğunda eğer içeride olmazsak bir daha da içeri giremeyiz. Bu sebeple sebat edip günlük hareketlere takılmamayı tercih ediyorum.

Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    https://mobile.twitter.com/evrenomer...816386/photo/1
    üç beş deynekçinin elinde oyuncak ettiler hisseyi haftalıkta ilk üç günün satıcıları alıcısı olmuş 3-5 kademeye işlem yapıyorlar endeksi ve virüsün seyrini boşa harcıyor patronlar yalana dolana gerek yok 2021 yılı alım satım ürettik sattık geliştirdik diye olanları kapla yollasa değişik oyuncuları çeker tahtaya 3-5 kademeciler ya dağılırlar yada malı yeni oyunculara kaptırırlar ama niyet önemli sektör güzel endeks güzel üretim karlılık güzel ama bir türlü bunu piyasaya duyuramıyor YTD...

6. rüzgar angenden yana esekerken tahtacı ters istikamete kürek çekiyor ve patron sadece izliyor gerisi teferruat YTD... kur virüs salğını olumlu hava herşey tam isteseler tek atarlar tahtaya olumlu bir kaç kap yollasa yetecek neyse bugünde ziyan günü YTD...

7. Çok küçük hacımlarla düşürdüler.. Ama biz 2022 de buradayız..Bu şirketin Amerika daki versiyonları 2-3 milyar dolardan işlem görüyor..

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Çok küçük hacımlarla düşürdüler.. Ama biz 2022 de buradayız..Bu şirketin Amerika daki versiyonları 2-3 milyar dolardan işlem görüyor..
    galiba 2023 de burdayız geçen haftaya kadar oyunculardan bir taraf alıcıyken bir taraf satıcı tarafındaydı son bir haftadır iki tarafta satıcı hatta o derece çıkmazdalar ki gibi alıcı bulamıyorlar alıcı bulsalar net taban taban YTD...
    bu durumdan tek çıkış yolu satışların taleblerin kapları onları atsa yeter şirket zaten olumlu satıoşlar talebler vardır bu verilere yeni oyuncular gelecektir bu arada bilanço iyi gelecek beklentiside ayrı olumlu hava ama bu gidiş bir iki hafta daha devam ederse zaten çıktığı yere dönecek o zaman olumlu bilanço dahi anca buralara getirir bu hissede tek çıkış patronun olumlu haberler yollaması YTD...

Sayfa 53/148 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •