Sayfa 53/369 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Kağıdın duruşunda hiç bir değişim yok maşallah. Bu gün 152 kapatsa yeter.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Bank of A az sattı çok daha fazlasını yerli ilk 5 almaya başladı. Gayet iyi duruş. Fakat fiyatlama zayıf diğer ipek, gübrf, kozaa fazla ileri gidiyor. Onların ardcısı gibi ters bir durum oluştu.

3. Diğer grup kağıtları hiç fena gitmiyor. Kozal sıçrama yapması lazım yoksa bu şekilde çok sığ biçimde kalacak bence.

Kozal da zaten benden başka kimse kalmadı galiba. Buranın en akıllısı benim galiba

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Diğer grup kağıtları hiç fena gitmiyor. Kozal sıçrama yapması lazım yoksa bu şekilde çok sığ biçimde kalacak bence.

Kozal da zaten benden başka kimse kalmadı galiba. Buranın en akıllısı benim galiba
    Süprizi seviyor ya 145 ya 155

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by pritt01 Yazıyı Oku
    Süprizi seviyor ya 145 ya 155

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    145 sanmam ama 155 ihtimal dahilinde. Çünkü güç toplama gibi bir durum var. Gerçi bunu söylerken kendi tezimi çürütmüş gibi oluyorum ama güç toplamak için 145 e ineceğini sanmıyorum. Hele BOA Toplasa hiç inmez. Varlıklı olmak başka birşey

6. Hep aynı terane,1 gün artar 3 gün yarısını verir,bazen hepsini verir,yani işte böyle, asla tavsiye değildir.

7. Endexe uyma ayağına ben takip etmezken 147 yi görmüş az önce. Bunlar tekniği oluşturacak işte.

8.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Endexe uyma ayağına ben takip etmezken 147 yi görmüş az önce. Bunlar tekniği oluşturacak işte.
    Teknik derken?

Sayfa 53/369 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •