Sayfa 531/612 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Arayın o zaman konuşun yatırımcı ilişkileriyle numarayı da atayım bulamıyorsanız. Söyleyin basın fırçayı yok söyleyemezsiniz bile sadece burada yazarsınız siz, ben sizin gibi yatırımcıları çok iyi biliyorhm.

Bakın buraya da not düşün bu kadar net yazıyorum beni az buz tanıdınız eğer genel kurul maddelerinden biri geri alım olmasın ve eğer her hangi bir olumsuz durumum olmazsa, bir problem çıkıp gidememe durumum hariç, o genel kurula gidip yazacağım bir sayfalık metini Mehmet emin Bitlisin gözünün içine baka baka okuyacağım ve o bir sayfalık metini toplantı tutanaklarına da isletecegim. varmı içinizde yürekli tek bir kişi böyle bir şey yapmaya cesaret dahi edecek gelsin benimle sadece kürsüde yanımda dursun. Genel kurula yol parasını da sözüm söz ben vereceğim lotu yoksa genel kuruldan 3 gün önce ben parasını verip aldiracagim. Varsa yazsın birlikte hepsini yapalım. Sanki patron melek diyen var bana şeytan patron lazım diyorum yoksa bu kadar ucuz şirketi düşük arazi degerlemesini nasil bulacaktım.
    Benimle gelecek yoksa burada boş lakirdi yapmayı kesin işinize gelmiyorsa satın çıkın yeter be çocuk mu avutuyoruz burda agliyacaksaniz borsaya yatırım yapmayın.
    Son düzenleme : temel analizci; 01-11-2022 saat: 14:11.

2. Ya girmiyeyim şuraya dedim dayanamadım bakayım bilanço için ne sacmalamislar diye merak ettim yine girdim yine sinirlerimi hoplattiniz. Beğenmeyen satsın siz beğenerek aldığınız arabayı kaza yaptıktan perte çıktıktan sonra ya değeri düştü diye satmayip binmeye devam mı ediyorsunuz. Satın arkadaş burayı da bu salin ya size tahtanın ihtiyacı yok özellikle elinde çok lot olduğunu iddia edenler satsın da bakalım ne kadar lotları varmis izleyelim gidin Beşiktaş alın siz size daha çok yakışır. Ayın biri geldi ya ona mahsuben cik cik

3.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Yönetim kalitesi ve niyetleri bende ciddi soru işaretleri oluşturuyor . Neden bu düşünceye vardım , 2 basit ve somut örnek :
    1.) Hellas ın ciddi kar ediyorken zarara dönmesi . Sektöründeki benzer tüm firmaların karlılıkları ciddi artmışken Yunanistan on ve Balkanlar’ın alanındaki tek firmasını zarar ettirmek en hafifinden beceriksizlik .
    2.) faaliyet raporunda 3. Çeyrekte Z ofisten 18 adet ofis satıldığı yazıyor fakat bu satıştan ne kadar gelir elde edildiği yazılmıyor . Bu bilgiyi saklıyorlar ise yatırımcının ortak olduğu malın kaça satıldığını bilmesini bile istemiyorlarsa kötü niyetliler demektir. Bir sonraki faaliyet raporu sayfasında yazan 33 milyon TL bu 18 ofis satışını da içeriyorsa nerede ise bedavaya ,ortak olduğumuz malları , niçin ve kime satıyorlar ? Satışlar niçin şeffaf yapılmıyor ?? Bunları SPK ya da şikayet olarak yazacağım eğer açıklama yapılmazsa. Ytd
    İlk sorunun cevabını vermişler zaten avrupa enerji krizi diye. 2. Soruna bakmak lazım ama pek sanmıyorum o konuda karakulli olacağını. Balıkesir tarlası konusu gibi birşey değil çünkü bu.

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beyler, önce burada okurken yazıdan ziyade kimin ne yazdığına dikkat edin. sadece bu da önünüzde dursun diye koyuyorum eksi 3 te bu yorum yazılıyor. Birde yine -3 te kontra atak olsun diye benim yazıma bakın. Birde geçen hafta gümbür gümbür çıkarkenki yorumlarına tekrar bir bakın sanki bu hisseyi ikisi dusukken desteklemiş gibi yazılarını hatırlayın ben gülüyorum. Bakın yazıyorum bu da burada dursun yakında gumbur gümbür giderken yine bunlar sahiplenecek ben demiştim diyecekler.

Dediğim gibi size tek tavsiyem burada yazılan yorumlardan ziyade önce yukarda yazan isme bakın
    ben sitem ediyorum paramı yatirmisim buna kızıyorum yazıyorum kimseye bu hisseyi itelemeye sattırmaya calişmiyoruz giderse halayı ben cekerim burda öyle üçkurusla burda değiliz TOOG fiyatıni bilmiyorum ama 20 oldugunda 3 tane anadolu renginden aliriz bilmem anlayacakmisın bu kazanclarda alarko holding.pgasus.ykb.dan geldi çok çamur attilar zamaninda burda bize .bizde inatla soyledik bunlari şimdi bekliyoruz kotülemiyoruz hissemizi insallah kazandik 3 den buraya. daha çok kazanacagız yatırim tavsiyesi degildir herkes kendi bilir ne yapacağını

5. Ne kağıtlar aylardır tavan tavan gidiyo biz bu haramzadelerden 2 kuruşluk hareket bekliyoruz

6. 10 olunca gene ici gitti.. tansiyonu cikti.

Surayi serbest biraksa ne fiyatlara giderdi.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hareket yapacak yapacakta çok sabır etmek lazım misal benim pozisyonum 2 yılı geçti 3. Yıla kalmaz tahmin ediyorum. Adamların malı çok kıymetli keşke hiç halka arz etmeselermiş sarılıp üstünde uyusalarmış bu kadar insanın tasarrufları eridi gitti. Burda olumsuz yorum yazmayın beğenmiyorsanız satın gidin diye yazıyorlar çok gülüyorum.

8. Bazen polho cikti gibi yorumlar okuyorum tweeterda. Ya ben matematik bilmiyorum ya da o yorumu yapanlar bilmiyor...

Siz de durumu ozetlemissiniz zaten.

En basitinden 1.5 dolar olan hisse suan 0.5 dolar.

Yok 3 ten 9 oldu diyorlar. Adamin sattigi boya kac tl olmus?

Enerji hisselerini sasa hektasi gidalari gectim, Bunla sene basinda ayni yerden baslayan trcas kac tl olmus?

Acaba pendik projesi oldugunda evler kac tl den satilacak?

Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Hareket yapacak yapacakta çok sabır etmek lazım misal benim pozisyonum 2 yılı geçti 3. Yıla kalmaz tahmin ediyorum. Adamların malı çok kıymetli keşke hiç halka arz etmeselermiş sarılıp üstünde uyusalarmış bu kadar insanın tasarrufları eridi gitti. Burda olumsuz yorum yazmayın beğenmiyorsanız satın gidin diye yazıyorlar çok gülüyorum.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 531/612 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •