Sayfa 54/175 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1396 madde; 425 - 432 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. ALLAH herkese kazanmayı nasip etsin diyorum..bence fazla umutsuz olmamalı...yatırımcıların bazen çok iyi olduğu bazen de çok kötü olduğu dönemler olabiliyor...bir ara arkadaş ne alırsan kayıp ediyorsun diye şaka yapardı bana ..yine başka bir dönemde bu sefer de ben ona aynı şekilde takılırdım...

ben gedza hissesinde tam 1,5 yıl kalmama rağmen en fazla %20 kazanabildim...benim için kayıp yıllar oldu...bir yıl geçmesine rağmen sermayem neredeyse aynı kalmıştı..bu işler biraz da kısmet işi...konjöktürü vaktinde yakalayabilmek nasip olursa ?? doğru yerde olunursa ?? iyi kazançlar söz konusu olabiliyor...

borsa hayatımın en güzel kazancını gesanda yakaladım...ondan önce de jantsada benzer bir başarıyı yakalamıştım...borsada fırsatlar bitmez arkadaşlar...fazla da üzülmemek gerekiyor...yeter ki hatalarımızdan ders çıkarabilelim...her hata tecrübemizi artırmalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. europower kaliteli bir şirkettir beklentileri de çok güzeldir...ben incelemedim ama inceleyen bazı yatırımcılar pahalı arz oldu diyorlar...keşke dedikleri gibi pahalı olmamış olsun...arzlarda en kötüsü pahalı piyasaya çıkmasıdır...pahalı çıkmayan şirketler arz ile birlikte elde ettikleri gelirler ile daha güzel yatırımlar yaparak daha da büyürler...bu büyüme ile de arz fiyatlarının çok üzerine çıkarlar...yani doğru fiyattan arz olmuş bir hisseyi uygun da bir yerden alınmış ise zarar etmek mümkün olmaz...

umarım yeni gelecek hükümet ve spk yetkilileri borsamızın sorunların giderirler...ky ı kollayacak daha doğru kararlar alırlar....biz ky ları patronların oyuncağı olmaktan kurtarırlar...bu gün patronlar tıpkı bir tahtacı gibi hissesini alıp satıyor....güzel bilançodan önce toplayıp bilançodan sonra satıyor veya kötü bilanço gelecek ise önceden satıyor sonradan da ucuzdan yerine koyuyorlar..bilançoda istedikleri gibi kar veya zarar gösterebiliyorlar...verhasıl belki de şirkettin faaliyetinden de çok borsadan kazanıyorlar....

bu gidişata bir dur demeleri gerekiyor...şefaf ve eşit bir ortam olmalı...tıpkı avrupa ve abd gibi gelişmiş ülkelerin kuralları geçerli olmalı...batı ülkelerinde içeriden bir haber alıp da bu haber ile yüksek kar eden kişiler araştırılır ve kazançlarının bir kaç katı ceza kesiliyor...biz de ise her tahtacı çok rahat içeriden bilgi alabiliyor...inanırmısınız zaman zaman bana bile bilanço bilgileri gelebiliyor.... ben nere şirket nere...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    pkk hdp chp ve yandaşlarına çakar demedi deme
    2023 Cumhurbaşkanlığı
    SON SEÇİM ANKETİ

BİLİYORSUNUZ GENAR TÜRKİYE DE 3/4 CİDDİ ANKET ŞİRKETLERİNDEN BİRİDİR…

🟧 %51,4 Recep Tayyip Erdoğan
    🟥 %44,3 Kemal Kılıçdaroğlu
    ⬜️ %4,3 Sinan Oğan

📊 GENAR
    🗓 9-11 Mayıs 2023

4.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    reis iktidar olsun borsaya europowera çaksınlar önemli degil
    https://twitter.com/06melihgokcek/st...433792/photo/2 Europwer
    Son düzenleme : tablet; 12-05-2023 saat: 17:11.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    suriye ile bahar havası yaşanacak...bu bahar havasından oyakc ,ısdmr ve suriye ile iş yapabilme potansiyeli olan diğer şirketler de olumlu etkilenecek...aylar önce bu düşünce ile sermayemin bir kısmını oyakc ve ısdmr e park etmiştim..onlarda hala ciddi zararlarım var...ama yeni hükümet ile zararlarımın çıkacağını hatta ciddi de kar etmeyi umuyorum...bakalım evdeki hesap çarşıya uyacak mı ??
    Sen bilirsin ama öyle beklentilere kapılıp hisselere yatırım yapmak ne derece doğru,şahsen sana küçük sermayeli hisseler lazım zarar çıkarmak için örneğin ıntem 160 en az 6 aylıkta kar bekliyorum sermaye 19 küsür ha 190 kar yazarmı yazar o zaman nereye taşırlar bu gibi kağıtları hesabını yap, genel için diyorum risk her zaman vardır yatırım tavsiyesi değildir YTD. risksiz hayatta yok borsada malesef.

6.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Sen bilirsin ama öyle beklentilere kapılıp hisselere yatırım yapmak ne derece doğru,şahsen sana küçük sermayeli hisseler lazım zarar çıkarmak için örneğin ıntem 160 en az 6 aylıkta kar bekliyorum sermaye 19 küsür ha 190 kar yazarmı yazar o zaman nereye taşırlar bu gibi kağıtları hesabını yap, genel için diyorum risk her zaman vardır yatırım tavsiyesi değildir YTD. risksiz hayatta yok borsada malesef.
    benim hesap da evdeki hesap...bakalım çarşıya uyacak mı ?? bu güne kadar çok tüyo aldım ama hiç bir zaman bu tüyolara göre hareket etmedim..sürekli kendi bilgi ve tecrübelerime danıştım ve öyle karar verdim..tabi bu kararlarımda zaman zaman kayıp ettim zaman zaman da çok kazandım...bu güne kadar da elhemdüllilah iyi de kazandım..umuyorum ki bundan sonra da kazanmaya devam ederim...

7.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    2023 Cumhurbaşkanlığı
    SON SEÇİM ANKETİ

BİLİYORSUNUZ GENAR TÜRKİYE DE 3/4 CİDDİ ANKET ŞİRKETLERİNDEN BİRİDİR…

�� %51,4 Recep Tayyip Erdoğan
    �� %44,3 Kemal Kılıçdaroğlu
    â¬œï¸ %4,3 Sinan Oğan

�� GENAR
    �� 9-11 Mayıs 2023
    birileri aynı oranları vermiş ama isimleri değiştirmiş gibi... neyse fazla kalmadı...hayırlısı ile bu seçim bir olup da bitsin...

8. arkadaşlar kalan gram altınlarım vardı...onları da bozdum ve onlar ile de cwene aldım...arz fiyatına indiği için bir de bakir olduğu için kendimce uygun görüp aldım...bakalım nasipte ne olacak ?? bir şekilde yine yenilenebilir enerji sektöründen bir hisse almış oldum...böylece fuul hisselere geçtim...umarım seçimlerde sorun çıkmaz.... yoksa yandı keten helva... çok risk aldım...ama bakıyorum da risk almadan da olmuyor...risk =kazanç....gerisi de kısmettir diyorum...

Sayfa 54/175 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •