Sayfa 54/170 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    T/A hocam yeni üye oldum hayırlı akşamlar
    Hayırlı akşamlar...

Hayırlı olsun...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Hocam sizden yanıt almak bile çok değerli aylardır üye olmaya çalışıyorum anca başarabildi biraz cahillik diyelim burada çok kıymetli çok değerli hocalarım var selim hocam dandanakan hocam Lütfü hocam hepinize selamlar hocam yanlız bilgilerinizden hiç yararlanamadı çünkü grafik falan anlamıyorum biraz cahilim mümkünse birazda bizim bildiğimiz dilden anlatım olursa çok memnun olurum tşk

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Hocam sizden yanıt almak bile çok değerli aylardır üye olmaya çalışıyorum anca başarabildi biraz cahillik diyelim burada çok kıymetli çok değerli hocalarım var selim hocam dandanakan hocam Lütfü hocam hepinize selamlar hocam yanlız bilgilerinizden hiç yararlanamadı çünkü grafik falan anlamıyorum biraz cahilim mümkünse birazda bizim bildiğimiz dilden anlatım olursa çok memnun olurum tşk
    Hoş geldiniz aramıza...

Burada her seviyeden arkadaşımız mevcut. Kim ne ihtiyacı varsa sorusunu sorduğu zaman, o konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız mutlaka cevap vereceklerdir...

Ben genelde araştırma/geliştirme (AR-GE) üzerine çalışıyorum. Hisse peşinde koşmuyorum. O nedenle AL/SAT gibi tavsiyelerden ziyade, neler olabileceğinin olasılığını ortaya koymaya çalışırım...

Çok temel şeyleri tekrar tekrar en baştan herkes için anlatmamız mümkün değil. Geçmiş sayfalarda detaylar mevcuttur. Orada da bulamazsanız, sorduğunuzda cevap alacağınızdan eminim...

Çalışmalarımı ben bile anlayamıyorum. Ben de yeni yeni çözmeye çalışıyorum. O nedenle anlamıyorsanız sıkıntı yok, aynı sayılırız...

Çözdüğümde neyi çözdüğümü paylaşıyorum. Takip ettikçe anlayacaksınız. Sormaya çekinmeyin. Sordukça cevap alırsınız. Sorulmadan pek paylaşım olmuyor...!!!

4. Herkese hayırlı bol bereketli ramazanlar diliyorum

Hayırlı Ramazanlar...

Ramazan ' ın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Ramazanlar...

Ramazan ' ın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...
    Hayırlı ramazanlar Sayın T/A...
    İnsanlar, “İnandık” demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı zannederler?
    Ankebut-2

Alıntı Originally Posted by enayada Yazıyı Oku
    Hayırlı ramazanlar Sayın T/A...
    Hayırlı Ramazanlar...

Hoşgeldiniz...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Ramazanlar...

Hoşgeldiniz...
    Hoş buldum...
    İnsanlar, “İnandık” demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı zannederler?
    Ankebut-2

Sayfa 54/170 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •