Sayfa 541/1024 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Sende haklisin 3-4 ay oncesinde oyleydi derken finansal raporlara baktiginiz yer neresi bankalarin internet sitelerindeki guncellenmemis yiillanmis bilanco dolu..kap /sirketler/yatirim kuruluslari sayfasi ..tek guncel burasidir .

2. TL mevduatı yapmak yerine "swaplı (dolar) mevduatı" yapıyoruz. Peki USD mevduatı yapmak yerine de "swaplı (TL) mevduatı" yapsak... düz DTH'a kıyasla daha iyi getiri verir mi? Bu soruyu eski forumda her yıl bir kez cevaplıyordum, burada bir tekrarı var. Spoiler: Hayır, getiri düşer. Avantaj sadece tek yönlü çalışır.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

3. Bu sabah teb mt tarafından telefonla arandım "%14 veriyoruz daha yukarısını da zorlayabilirim dedi" geçen hafta teb 13,50 vermişti. Bilginize, saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Sende haklisin 3-4 ay oncesinde oyleydi derken finansal raporlara baktiginiz yer neresi bankalarin internet sitelerindeki guncellenmemis yiillanmis bilanco dolu..kap /sirketler/yatirim kuruluslari sayfasi ..tek guncel burasidir .
    2017 gıcıklık hakkımı kullandım. (14.96 < 15)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by Manouche Yazıyı Oku
    Bu sabah teb mt tarafından telefonla arandım "%14 veriyoruz daha yukarısını da zorlayabilirim dedi" geçen hafta teb 13,50 vermişti. Bilginize, saygılar.
    Yeni para peki 14 u kac tl ye veriyor teb gibi oran cimrisi bir banka icin sasirdim...marifetli yi hala 13 te tutuyorlar 14 yapsalar birazd orda takilacam

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Yeni para peki 14 u kac tl ye veriyor teb gibi oran cimrisi bir banka icin sasirdim...marifetli yi hala 13 te tutuyorlar 14 yapsalar birazd orda takilacam
    Yeni para 250k, geçen hafta 13,50 vermişlerdi.

7. Çok uyardık bu konuda.
    Kendi düşen ağlamaz.
    Trader değilseniz trade etmeyin dedik.
    Dolar geçmişteki gibi düşüşe geçer veya yıllarca yataya sararsa zarar edersiniz dedik trolsün dediler.
    Alın size trol crashçılar

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    crashciler full+full dolarcılar kaybolalı cok oldu onlar simdi degisik nicklerle yine yazıyorlar ama tl ci olarak olan onlardan etkilenen tl cilere oldu ortolama 3.65-3.70 arasından dolara girdiler 2 aydır ustune %2 tl faizinden de oldular ve artı kur zararı .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,464
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 541/1024 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız